Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie


Screenshot_20171210-222926.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antos  jeśli pobrałeś i uruchomiłeś aplikację to przesuń ekran na drugą stronę... 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Wyslalem zdjecia dwoch stron. Moge tylko poczytac.
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie


antos napisał(-a):
Wyslalem zdjecia dwoch stron. Moge tylko poczytac.

@antos, porobiłem screeny, ale jutro mogę się z nimi pobawić i przerzucić. Aplikacja musi być zainstalowana. Ja zeskanowałem naklejkę i pełnym kluczem, chociaż pierwsze 8 może być. Hasłem z FB wpisałem, odpaliłem i połączyło mi smartfona z FB. To tak trochę haotycznie, ale jak na takiego laika, co zgredem się zwie, poradziłem sobie dosyć szybko. Bo normalnie to siedzę na PCEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Aplikacja jest pobrana i zainstalowana.Tak jak na zdjeciach jest niema zadnej mozliwosci cos wpisac.Jutro bede dzwonil do BOK-u. Serdecznie Pozdrawiam.
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie


antos napisał(-a):
Aplikacja jest pobrana i zainstalowana.Tak jak na zdjeciach jest niema zadnej mozliwosci cos wpisac.Jutro bede dzwonil do BOK-u. Serdecznie Pozdrawiam.

@antos, skoro tak uważasz, to proponuję za darmo przez aplikację, ale wydaje mi się, że nie wykonałeś wszystkich kroków do prawidłowego jej działania.

szybkie pol.jpg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Po zalogowaniu wyskakuje taki obraz.Po nacisnieciu na Funbox jestem przekierowany do sklepu Gogle Play do aplikacji Moj Funbox ktory jest zainstalowany i mam go otworzyc.Po otwarciu sa dostepne te dwie strony z ktorymi nic nie mozna zrobic
large.png

Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antos, stuknij dwa razy w ikonkę FunBox, gdzie powinno Cię przekierować do sklepu po ponowne jej otwarcie, albo wyskoczy być może ten jeden wcześniejszy obrazek "Zainstaluj Livebox/Funbox, rozwiąż problemy z internetem...itd i stuknij, aby wskoczyły modele routerów. Musisz najechać na swój i tam jest trochę więcej zabawy, bez nerwów. Ja skanowałem obrazek z tyłu modemu, a hasło podałem takie, jak mam w PC do adresu 192.168.1.1, czyli admin i swoje hasło. Podają, że niby 8 pierwszych z klucza, ale jak masz ustawione inne, albo fabryczne admin-admin, to będzie krzaczyło. Pokombinuj, jak ja, stary zgredzik, i dasz rady. Na początku też tak było z aplikacją MO. Tylko ze sklepu odpalałem, a teraz z pulpituEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antosCzyli prawidłowo się zachowuje jak naciskasz z aplikacji Mój Orange i przekierowuje cię do aplikacji Mój Funbox. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Stukam po oboch stronach i nic sie nie otwiera.