Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

M4 Aqua - nie działający przedni aparat


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

M4 Aqua - nie działający przedni aparat

Dostałem owy telefon z Orange od rodziców dzisiaj jako "prezent-niespodzianka" i okazało się, że przedni aparat w ogóle nie funkcjonuje. Poczytałem trochę na internecie. Czy to jest aż tak popularna wada tego modelu? Rozumiem, że muszę go zwrócić. Wymienią cały telefon, aparat czy tylko wgrają na nowo system? To jest mój pierwszy telefon z Androidem, wcześniej byłem posiadaczem Lumii.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

M4 Aqua - nie działający przedni aparat


Haski napisał(-a):

Dostałem owy telefon z Orange od rodziców dzisiaj jako "prezent-niespodzianka" i okazało się, że przedni aparat w ogóle nie funkcjonuje. Poczytałem trochę na internecie. Czy to jest aż tak popularna wada tego modelu? Rozumiem, że muszę go zwrócić. Wymienią cały telefon, aparat czy tylko wgrają na nowo system? To jest mój pierwszy telefon z Androidem, wcześniej byłem posiadaczem Lumii.


Jak już wiesz, nie ma rozwiązania tego problemu samodzielnie wiec, pozostaje odesłać do autoryzowanego serwisu.

Anonim

Nie dotyczy

M4 Aqua - nie działający przedni aparat

Przed oddaniem sprzętu zrób mu jeszcze twardy reset, a nóż widelec.......

Pracuję w Orange
  • 7
  • 3
  • 2

M4 Aqua - nie działający przedni aparat

Hard reset może się przydać, ale jak dla mnie to typowa wada tego modelu. 

Możesz odesłać do autoryzowanego serwisu opisując jak najszerzej problem, np. tel uszkodzony od samego początku, niezalany, brak użytkowania itd. Im szerzej opiszesz tym lepiej go sprawdzą. Nowy system może coś dać, ale śmiało można się ubiegać o "urządzenie wolne od wad". Takie masz prawo w czasie gwarancji.