Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

(Mój)numer do mnie dzwoni


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

(Mój)numer do mnie dzwoni

Zauważyłem niepokojący obiaw na swoim telefonie. Dzwoniła do mnie dziewczyna i nie wiem dlaczego wyświetlił się na moim telefonie zamiast jej numeru (kontakt) mój numer telefonu. Dzwoniła ze swojego numeru. Trochę się zdziwiłem jak na wyświetlaczu telefonu zobaczyłem swój numer telefonu a rozmawiałem z inną osobą. 🤔 Może to być grubszy problem. Proszę o pomoc

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

(Mój)numer do mnie dzwoni

Obstawiam bug w telefonie (dokładnie w kontaktach), Kopia danych w chmurę czy na dysk komputera i książki telefonicznej do pliku VCF, potem Twardy Reset z Klawiszy telefonu.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

(Mój)numer do mnie dzwoni

Witaj na forum. Dzisiaj rzeczywiście wykryliśmy taki problem. Powinno wystarczyć że wyłączysz swój telefon i uruchomisz ponownie. Sprawdzamy co jest przyczyną.

Anonim

Nie dotyczy

(Mój)numer do mnie dzwoni

@Wojciech  to Orange tak miesza 😉  Ja myślałem że telefony bugi łapią 😐 

Wywal moje posty więc bo bez sensu 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

(Mój)numer do mnie dzwoni

Teraz to nasza sprawka, ale jak się uporamy, to Twoje sugestie mogą się przydać 😉 To gdyby ktoś miał podobny problem w przyszłości.

Anonim

Nie dotyczy

(Mój)numer do mnie dzwoni

Miałem taki problem na Xiaomi Mi9, po aktualizacji książka telefoniczna jakby nie istniała, nie pokazywał dzwoniących z książki, tak jakby obcy dzwonili, Twardy reset załatwił sprawę.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

(Mój)numer do mnie dzwoni

Problemem jest chyba volte. Mi pomoglo wylaczenie volte w ustawieniach aparatu i zwykly restart urzadzenia


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

(Mój)numer do mnie dzwoni

U mnie ostatnio często występują bugi, wręcz czary mary


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

(Mój)numer do mnie dzwoni

@Radek35  Hejka 🙂 Czy sprawa okazała się być faktycznie incydentem i już jest OK? Któraś z odpowiedzi okazała się pomocna? Jeśli tak, to śmiało - oznacz ją jako rozwiązanie 🙂