Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Pasek pojawia się tylko na opcji ''KONTAKTY'' 0,5 cm na całej długości wyświetlacza to znaczy widać część opcji ''CO NOWEGO'' czy wy też tak macie w tym modelu telefonu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Hej! Nie mam Lumii, mam HTC WP 8, z ciekawości sprawdziłem i mam tak jak opisujesz, wiec jest to chyba kwestia systemu operacyjnego. Jak potrzebujesz na "co nowego" to się pokazuje kawałek l kolejnego ekranu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Ale jakiś czarny czy co? Może po prostu ekran Ci siadł i piksele poszły... 🙂 Może tak być.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Tak jak pisałem widać prawą stronę.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Rozumiem aczkolwiek mogło się to stać w jednym miejscu. Zresetuj go jeśli coś takiego nadal będzie występowało oddaj na gwarancji o ile ją posiadasz.

Anonim

Nie dotyczy

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Reklamuj telefon, coś jest nie tak z softem najprawdopodobniej. Tak jak piszą koledzy spróbuj też przywrócić ustawienia fabryczne. Ustawienia telefonu -> informacje -> reset.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

A możesz zrobić zdjęcie z innego urządzenia?

A masz windowsa 8, 8.1 czy 10?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Mam 2 takie telefony i na obu jest to samo,nic nie grzebane [ 8,1 Denim] acha na obu jest te samo konto Microsoft to znaczy żona ma te same numery telefoniczne co ja i dodatkowo też są w laptopie.Na razie to mocno nie przeszkadza ale tak z ciekawości pytam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Hej! Nie mam Lumii, mam HTC WP 8, z ciekawości sprawdziłem i mam tak jak opisujesz, wiec jest to chyba kwestia systemu operacyjnego. Jak potrzebujesz na "co nowego" to się pokazuje kawałek l kolejnego ekranu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Lumia 640 LTE-pasek pionowy.

Taka jeszcze ciekawostka - po wejściu w odtwarzarkę muzyki jest to samo - kawałek kolejnego ekranu. Pewnie w wielu innych miejscach jest podobnie. Taki urok Windy 🙂