Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logo Orange w starym telefonie

Anonim

Nie dotyczy

Logo Orange w starym telefonie

Dla potrzeb technicznych, rzutem na taśmę (przed akcją wyłączania) włożyłem do starej, ale jarej Nokii 6610i kartę SIM z oferty taryfowej Orange YES na kartę. Sęk w tym, że telefon dostałem kiedyś w T-Mobile na abonament i tak pogrywali, jak przeszedłem na ich kartę, że ich karta SIM stała się nieaktywna. Pierwsze logowanie było więc ze starym hasłem, gdzie wskoczyło logo Ery i za jakąś chwilę wskoczył czarny napis Orange. Jednak logo operatora w ustawieniach wyświetlacza jest na szarym tle i napis "Nie". Czy to normalny stan?

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Logo Orange w starym telefonie

A to jest napis tekstowy ORANGE czy logo (kwadrat jak w lewym górnym rogu)?
Anonim

Nie dotyczy

Logo Orange w starym telefonie


Piotrekk85 napisał(-a):
A to jest napis tekstowy ORANGE czy logo (kwadrat jak w lewym górnym rogu)?

Wyraźnie napisałem, że czarny napis tekstowy. Najdziwniejsze jednak jest to, o czym zapomniałem też wspomnieć. Otóż każde włączenie telefonu to najpierw pojawienie się logo Ery i pod nim "Możesz więcej", a dopiero za chwilę sam napis Orange. Pisałem też, że w ustawieniach wyświetlacza logo jest "martwe", czyt. niedostępne. A może to ówczesna konfiguracja telefonu na zapotrzebowanie dawnej Ery plus simlock? Wiem z własnego doświadczenia, że jak miałem kiedyś telefon w Plusie, to abym go mógł używać z kartą SIM innego operatora, to musieli w salonie odblokować. Czy tak może być teraz?