Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lenovo IdeaPad 100 - jakie parametry??


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Lenovo IdeaPad 100 - jakie parametry??

Witam, brał ktoś z was ten laptop? Potrzebuję jego specyfikację gdyż opis na stronie to takie branie kota w worku
Która wersję procesora posiada? Celeron, i3 czy i5?
ile dokładnie ramu?
Która karta Intel hd5500 czy gt920m?

Najważniejsza jest dla mnie ta karta, jeśli jest dedykowana 920m to biorę, jeśli Integra to wolę iść do media, rtv, saturn i wziąć w tych pieniądzach coś z dedykowana kartą (internet mam od nich stacjonarny więc mobilny jest mi zbędny)

P. S.

Co informatyków Orange proszę nauczcie się podawać chociaż podstawowe parametry laptopów które oferujecie bo to jest masakra "procesor Intel, dysk 500, ekran 15,6"
3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lenovo IdeaPad 100 - jakie parametry??

Zgadzam się z Tobą, że specyfikacje oferowanego sprzętu powinny być bardziej szczegółowe. Co do tego co jest w danym egzemplarzu sprawdziłem np. na stronie  shop.lenovo.com/pl/pl/   i tam na dole jest kluczowe zdanie "Specyfikacje mogą się różnić". Akurat wybrałem tę stronę, bo wiąże się z marką.

Anonim

Nie dotyczy

Lenovo IdeaPad 100 - jakie parametry??

@Lukasz26 masz link do tej oferty???


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Lenovo IdeaPad 100 - jakie parametry??

Dzwoniłem do sklepu ORANGE w tej samej sprawie - nic nie wiedział pan z drugiej strony telefonu ani też nic nowego nie powiedział. co ciekawe, zasugerował że to może być model 100s - co też nie zgodziłem się z nim, dlatego że 100s maksymalnie ma 14 cali monitor a ten w ofercie ma 15.6 cali. Wiadomo tylko że to procesor od Intela z czterema rdzeniami, nie podano natomiast jego taktowania. Jeżeli ma poniżej 2GHz to nie opłacalna zabawka i lepiej dać sobie spokój. Ramu podejrzewam że ma 4GB a grafika Intel HD. Mimo że ORANGE ma dość konkurencyjne ceny na sprzęt to niestety PLAY ma dużo lepszy sprzęt w ofercie typu laptop czy tablet. Rok temu wziąłem dzieciakom tego lapciaka HP G3, żebym wtedy bardziej sie przyjrzał jego parametrom to nawet gdyby mi dopłacano to bym go nie kupił. Teraz jak mu wymieniłem dysk na SSD, to śmiga jak dobry tablet 😄 - nic więcej z niego nie wicisnę.