Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Witam. Pojawiła się ostatnio bardzo ciekawa oferta na LG G7 za 1599zł (w ofercie bez usług telekomunikacyjnych). Czy ten telefon i inne sprzedawane przez Orange są z brandem Orange? 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Informacji nie znalazłem czy ma brand Orange, ale raczej tak, brand likwiduje większość problemów z usługami, przy tej klasie telefonu Operator raczej nie będzie ryzykować i na fabrycznym oprogramowaniu sprzedawać.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Przepraszam, ale nie do końca się znam. Telefon bez brandu jest w jakimś stopniu gorszy? Myślałem, że "czysty" telefon szybciej otrzymuje aktualizacje systemowe i zabezpieczeń. 

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Telefon z brandem Operatora, ma po prostu oprogramowanie pod niego dopasowane, funkcjonalnie nie odbiega od telefonu z wolnego rynku, co do aktualizacji, niestety brand operatora spowalnia proces aktualizacji, te z wolnego rynku dostają szybciej aktualizacje, akcent na wersję Android, bo aktualizacje zabezpieczeń wychodzą prawie równocześnie do fabrycznych wersji oprogramowania @kkam93 .


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

A orientuje się ktoś może czy ten telefon w sieci Orange otrzymał już androida 9? 

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Jeśli pamięć mnie nie myli to w Styczniu 2019 dostał Android 9 pie, brand raczej nie będzie w tej samej wersji jeszcze, ale mogę się mylić, telefon fajny i funkcjonalny, ale z tego co widzę, mało kto go ma.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Proszę nie wprowadzać w błąd. LG G7 dostał Pie tylko w Korei Południowej a w Europie premierę przesunięto na II kwartał 2019...

 

Poza tym soft jest brandowany masą syfiastych gierek i aplikacją Safe Family, której nie da się usunąć z telefonu.

Anonim

Nie dotyczy

LG G7 Thinq. Czy jest brandowany?

Soft jest dostępny @Voltar78 , to że oficjalnie cisza, to już inna sprawa, więc wyluzuj, nie wszystko wiesz widocznie 😉