Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Mam 2 Nokie na Symbian N8 i E51, też Nokia szybko je przestała wspierać, ale fony działają nadal, ba Navigatora też mam 6210 na Symibian 🙃

Nokia.jpg

Reszty nie pokaże bo sprzedałem już, ale te 3 kiedyś topowe fony, pozostaną na zawsze, aż padną 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Tej N8 to ci zazdroszczę, swego czasu nie było mnie stać na taki zakup. Nawet zastanawiałem się ostatnio czy nie spróbować gdy znalazłem taki wpis na mgsm.pl:

Ostatnio zakupiłem ten telefon za 100zł, wymieniłem baterię na nową oryginalną koszt ok 20zł. Zainstalowałem najnowszy frimware Delight Custom Firmware v6.4. Po dobrym skonfigurowaniu i zainstalowaniu kilku aplikacji telefon śmiga aż miło. Zdjęcia wychodzą super, filmiki w HD też całkiem nieźle. GPS działa bez zarzutu (Google Maps 4.1.1, Nokia OVI Maps 00.02.54.223, Garmin Mobile XT 6). Telefon obsługuje odtwarzanie po DLNA, ma wbudowany transmiter FM, złącze mini HDMI - super rozwiązania.
Po wyłączeniu wifi, Bluetootha, 3G, ustawieniu wygaszacza jako czarny ekran z mrugającą diodą powiadomień telefon trzyma na jednym ładowaniu ok 9-10 dni, przy spodadycznym używaniu telefonu (jedna rozmowa, z 2 smsy, jakieś zdjecie itp).

Jak sądzisz - udałoby się dzisiaj?

Ale za to moja Nokia 700 jest najzgrabniejsza w pożyciu! Fotki nie złączę teraz bo nie mam czym zrobić, chyba że w lustrze 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile


@Anonimnapisał(-a)

Mam 2 Nokie na Symbian N8 i E51, też Nokia szybko je przestała wspierać, ale fony działają nadal, ba Navigatora też mam 6210 na Symibian 🙃

Nokia.jpg

Reszty nie pokaże bo sprzedałem już, ale te 3 kiedyś topowe fony, pozostaną na zawsze, aż padną 😎


Ta dotykowa jest z androidem ?

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Citi2017  wszystkie czy sztuki są na Symbian OS, Nokia N8 kosztowała mnie na początku 2011 roku 1,5 k zł 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@Citi2017z tego co pamiętam, N8 miała Symbiana.

Ogólnie te starsze telefony - nie Androidy, to było najlepsze co można było kupić - nawet teraz dużo ludzi zaczyna do nich wracać, bo są po prostu mega stabilne.

Pierwszy mój telefon ogólnie to był Sony Ericsson K550i - gdzieś pewnie leży u mnie. Potem miałem już Androidy, ale stabilność pozostawiała wiele do życzenia. Pierwszy fon z Androidem to był Galaxy Mini, potem LG Leon, Galaxy Grand Neo aż do Xiaomi Redmi 4X. Ale żaden po około roku używania nie działał już tak szybko jak na początku. Android to najgorszy badziew jaki może być IMO - na początku fajnie, potem tylko do prostych rzeczy - a nie po to kupuje się smartfona.

Przerzuciłem się jakiś czas temu na iOS'a i od samego początku nie resetowałem telefonu, wszystko działa tak jak na początku - super płynnie, bez zacięć i mega stabilnie. Gry, internet, filmy - praktycznie wszystko hula bez najmniejszych problemów. Niestety są dość drogie, przez co większość ludzi albo jest skazana na Androida - albo jak wyżej napisałem kupuje jakiś starszy model, żeby to działało po prostu zawsze, kiedy będą tego oczekiwać, żeby też bateria długo trzymała...

 

Szkoda, że prawie wszystko poszło w ilość, nie jakość.

Ale są jeszcze jakościowe produkty, tylko odpowiednio droższe.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Wsparcie wsparciem, ale z końcem roku na win mobile przestanie działać whatsapp. Oraz na starym andku 2.3.7.

Tęskno mi za moją jeżynką 😞

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

@spiro  koniec wsparcia dotyka wszystkie prawie fony, inna sprawa że stają się użyteczne tylko do dzwonienia, ale czy musi być koniecznie wsparcie, ot tak nikt nie zhakuje fona, robactwo atakuje teraz Android, WM więc w miarę bezpieczny, tylko aplikacje się wykruszą bez aktualizacji, będzie tak jak mam w Noki NO na Symbian OS.

Anonim

Nie dotyczy

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Szkoda że Microsoft uśmiercił WM 10, bardzo fajnie się na tym pracowało 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Koniec wsparcia dla Windows 10 Mobile

Ja za to zostanę przy swojej nieśmiertelnej Nokii 1600 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jak wspomniał @stefcio500, że "(...) Ogólnie te starsze telefony - nie Androidy, to było najlepsze co można było kupić - nawet teraz dużo ludzi zaczyna do nich wracać, bo są po prostu mega stabilne. (...)" (to pewnie o mnie Emotikon: Mrugający), dalej poszukuję 1600 w przyzwoitej cenie, do użytku, a nie jako kolekcjoner. Niektóre modele obecnie już osiągają zawrotne ceny, szczególnie działające Emotikon: Bardzo szczęśliwy