Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

Nie no, pewnie, że włączam 😄 I nic się nie dzieje. Zrobię zrzuty, jak będę u mamy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

Mam zrzuty. tak jak miało być: IPv4 itp. I nie działa


zrzut.jpg

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

@Dyzman dzięki za screeny - jak dla mnie ustawienia są wzorowe i nie ma się do czego przyczepić.

Początkowo sądziłem, że może jest zablokowana transmisja, ale wtedy nie działałyby mmsy. Poza tym wspomniałeś że internet działał jak karta była w samsungu J3. Hmmm...

Mam jeszcze 2 pomysły. Pierwszy: tam gdzie są apn-y powinny być opcje z trzema kropkami i powinna być pozycja z resetem ustawień sieciowych - spróbuj to wykonać, zrestartuj telefon i sprawdź czy działa.

Druga sprawa: jak zachowuje się ten alcatel gdy włożona jest inna karta? Najlepiej z orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

Zacznijmy od tego czy na tej karcie sim korzystałeś kiedyś z internetu? Na 99 % mogę się założyć, że ileś lat temu zablokowałeś mamie internet na poziomie karty sim by nie generować opłat. Aby zdjąć blokadę trzeba połączyć się z doradcą infolinii 510100100.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

Nie zablokowałem, bo jak pisałem wcześniej - na starym telefonie działało (Samsung J3).

Faktycznie, może spróbuję ze swoją kartą.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

@Dyzman mimo wszystko skontaktowalbym się z bok i dokładnie sprawdził co się dzieje na koncie - może coś "samo sie" przestawiło?

A inną kartę jak najbardziej można włożyć i dać nam znać jak poszło.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Konfiguracja internetu na Alcatel 1S 2020

Po temacie 😁 Wszystko działa. Na mojej karcie wszystko działało. I LTE się pojawiło. Zadzwoniliśmy do BOK i przywrócili. Fakt, że może ten internet na starym telefonie testowałem jakiś czas temu, ale na pewno działał. 

Dziękuję wszystkim za pomoc 😊