Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja MMS - wielki problem z Pentagram Monster P430 (Dual-SIM)


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja MMS - wielki problem z Pentagram Monster P430 (Dual-SIM)

Witam:)

Od długiego czasu, bo od momentu zakupu telefonu (model jak w tytule) nie mogę skonfigurować odbierania/wysyłania MMSów. Dane konfiguracyjne wpisuję zgodnie z ogólnodostępnymi dla Orange (mms i internet), jednak MMSy nie pobierają się automatycznie, mimo iż opcja odbierania automatycznego (również w roamingu) jest zaznaczona. 

Dodam, że w pierwszym slocie siedzi karta Aero, a w drugim - Orange (kolejność zalecona przez producenta telefonu). Transmisję danych ustawioną mam na Aero, natomiast głos/USSD/MMI, na Orange. MMSy nie pobierają się automatycznie również w przypadku, gdy transmisja danych jest ustawiona na Orange (chociaż nie powinno mieć to jak sądzę wpływu). Transmisja danych w obu przypadkach nie jest włączona, gdyż we wszystkich urządzeniach, jakie posiadałem, włączenie jej nie było konieczne do odebrania MMSa, urządzenie samo uruchamia na czas przesłania MMSa transmisję.

Kompletnie brak jest mi już pomysłów... Proszę o pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Konfiguracja MMS - wielki problem z Pentagram Monster P430 (Dual-SIM)

W OPL nie działają MMSy inaczej niż w trybie data.
Niestety wg mojej wiedzy nie skonfigurujesz mmsów z wyłączoną transmisją danych dla tej karty w tym modelu.
Ew. sugerowałbym kontakt z producentem telefon czy jest możliwość odbioru internetu na obu kartach sim naraz bez włączonej transmisji danych.