Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Działa jako bridge, NAT i przekierowanie portów mam na TP-Linku.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1776
  • 8628
  • 65

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

@Aipi888 Nie będę Cię już męczył dopytując jak masz to połączone i skonfigurowane. Napisz czy udało Ci się osiągnąć to co zamierzyłeś.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Właśnie jestem po rozmowie "człowiekiem". Obsługa techniczna powiedziała, że nie da się uruchomić APN vpnipv6 dla internetu mobilnego. 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Poproś o zgłoszenie na drugą linię.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Nie wiem, czy to coś da. Długo czekałem na odpowiedź. Podobno Pani to konsultowała z kolegami w biurze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

To poszukaj w historii tego forum czy internetu. Bardzo mało osób wie o tym punkcie dostępu. Niestety doradca na tzw. pierwszej linii tego nie wlaczy. I to powoduje, że nie każdy o tym wie.

I nadal zakładem, że to abonament w ofercie dla klienta indywidualnego jak to było wspomniane wcześniej. Bo nie w każdej ofercie to jest dostępne.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Tak, abonament dla klienta indywidualnego. Spróbuję jutro.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 27
  • 0

Konfiguracja APN ipv4 w iPhone iOS 16

Ok, coś się dzieje. Dzisiaj ponownie zgłosiłem aby uruchomili mi vpnipv6 i okazuje się, że orange ciągle pracuje nad moim zgłoszeniem z poprzedniego miesiąca.

 

Prosiłem kompetentną Panią z obsługi o przekierowanie rozmowy na drugą linię, ale powiedziała, że nie ma takiej możliwości, że jedyni wysyła zgłoszenia tekstowe na drugą linię. i tak też zrobiła.

 

A wracając do orange, ostatnio coś musieli podziałać, bo tydzień temu przez 2 dni iphone łączył się z moim serwerem, więc albo uruchomili/naprawili jakiś orange'owy tunel 6in4, albo coś popsuli i mi na chwile zaczeło działać :). Ale niestety po tych swóch dniach jest jak wcześniej. Czekam cierpliwie 🙂