Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod puk

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kod puk

Witam.

Podałem trzy razy błędny kod pin.

Wstukuję kod puk a następnie podaje nowy pin.

Po wszystkim wyskakuje, że niestety podany kod puk jest nieprawidłowy...

Jakieś sugesie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Kod puk

Więc tak: jeżeli wpisujesz faktycznie tak jak mówisz to najprowdopodobniej masz zły PUK,

wymieniałeś kartę sim ? zweryfikuj czy puk podajesz dla właściwej karty.

nie wpisuj więcej niż 10 razy tego PUK-u skoro pokazuje ci jako nieprawidłowy, po błędnym wpisaniu 10 razy tylko wymiana karty sim ci pozostaje.

Na dokumentach dla karty masz napisane jaki puk i dla jakiego numeru karty ( 19 cyfrowy numer zaczynający się na 8948...) taki sam numer powinieneś mieć bezpośrednio na kartcie SIM.

jak się nie zgadza to na BOK musisz zadzwonić (najszybciej) oczywiście za darmo możesz to zrobić z Aplikacji Mój Orange 😉

 

KOD PUK jest dla karty SIM a nie dla NUMERU TELEFONU

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Kod puk

Więc tak: jeżeli wpisujesz faktycznie tak jak mówisz to najprowdopodobniej masz zły PUK,

wymieniałeś kartę sim ? zweryfikuj czy puk podajesz dla właściwej karty.

nie wpisuj więcej niż 10 razy tego PUK-u skoro pokazuje ci jako nieprawidłowy, po błędnym wpisaniu 10 razy tylko wymiana karty sim ci pozostaje.

Na dokumentach dla karty masz napisane jaki puk i dla jakiego numeru karty ( 19 cyfrowy numer zaczynający się na 8948...) taki sam numer powinieneś mieć bezpośrednio na kartcie SIM.

jak się nie zgadza to na BOK musisz zadzwonić (najszybciej) oczywiście za darmo możesz to zrobić z Aplikacji Mój Orange 😉

 

KOD PUK jest dla karty SIM a nie dla NUMERU TELEFONU

Anonim

Nie dotyczy

Kod puk

@Anonim już Ci dał link co i jak sprawdzić, nic dodać nic ująć w tej kwestii. Jeśli masz numer na kartę to go zarejestruj - wystarczy tylko numer z karty sim do rejestracji - nastęnie zadzwoń do BOK i n apodstawie danych z rejestracji uzyskasz swój aktualny PUK, pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Kod puk

A jeśli nie mam dokumentów które dostałam z kartą? Do BOK nie mogę zadzwonić bo mam zablokowaną kartę! Do tego jeszcze jestem w tej chwili za granicą...