Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Po części blokują byś nie zapanował nad telefonem nawet w 80%, Google tak jak Microsoft inwigiluje i to ono zarządza telefonem a nie my, nawet z rootem nie masz pełni władzy, jedyny plus że możesz coś więcej pozmieniać.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

To ile mogę zrobić w pełni mnie satysfakcjonuje
Ważne abym nie miał reklam, żebym mógł aplikacjom nadawać takie uprawnienia jakie ja chcę. Mając też do dyspozycji xposed mogę się troszkę pobawić.
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Brand to zło Operatora, ale mało zaznajomieni z telefonami na tym korzystają, telefon nie wymaga żadnych extra ustawień, zbędne aplikacje były i będą nadal, zresztą producenci też uraczają nas takimi dodatkami, ja sobie chwalę Motorolę bo ma czysty soft, prawie nie skażony, teraz to mam prywatnie Moto3/4 i X4 służbowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Brand przeszkadza małemu procentowi użytkowników. Większość chce mieć skonfigurowane mmsy i internet by nie bawić się w bebechach.
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Tutaj się zgodzę, ja w moim gdy kupiłem miałem chyba 4 aplikacje Orange. Plus wiadomo ich konfiguracje w APN itp
Chociaż tak do końca nikt z nas nie wie co jeszcze tam pakują

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Wiadomo już cokolwiek o androidzie 8 na galaxy s8 w orange?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Witam,

czy wiadomo kiedy będzie dostępna aktualizacja do OREO (8.0) dla S8 w Orange?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Brandowane przez Orange to za kilka miesięcy, wypada poczekać, tak na marginesie cudów nie wnosi, chyba że kto ma parcie na najnowszy soft @Tomaszz 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Wgram sobie chyba oryginalny soft bo zanim się zbiorą to będzie już nowy android.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

mega slabe jest to, ze Orange przez te kilka swoich apek tak zwleka z wypuszczeniem nowej wersji softu dla klientow - a gdzie jest troska o klientow...

Faktycznie trzeba wgrac oryginalny soft - nie chce takiego Orange i trzeba pomyslec o zmianie operatora... polecam innym tez - zawsze to jakies lepsze promocje czlowiek dostanie...