Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Parcie na 8.0 Oreo powstrzymajcie, dużo błędów jest, lepiej niech poprawki do Android 7 wypuszczą, po co mi Oreo jak co chwile jakieś niedoróbki wychodzą, zanim poprawka będzie nowa wersja Android będzie, dużo wersji Android moim zdaniem daje taki efekt że aktualizacje dostają nieliczne telefony, nikomu się nie chce testować, zresztą to generuje też koszty, Android 6 był już w miarę, wystarczyło go dopieścić, przecież telefon ważniejszy niż OS, gonitwa za nowym Android nie przekłada się na jakość, Google powoli tak jak Microsoft testerów z użytkowników robi, po co mi OS który bugi ma.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Zgadzam się z Tobą.... Sam jestem jednym z tych którzy testowali Oreo beta
I zwykły użytkownik telefonu nie będzie w stanie zobaczyć większej różnicy względem 7 no może rozdzielczość jest troszkę bardziej widoczna. I skoro Google wykorzystuje zwykłych użytkowników w formie testerów zamiast bazować na wysokiej klasy specjalistach to o czym tu mówić? Teraz niech to przełoży się na operatora to już w ogóle brak słów. Co i tak przejawia się w tym jak to naprawdę wygląda w kontekście aktualizacji. Ich mało co obchodzi to co Google chce im dać czy bardziej producent. Bo raz trzeba sprzedać dany towar, zwłaszcza ten zaległy na półkach
Taką łatkę trzeba ponownie ustawiać pod Brandowany software co wiąże się z czasem, kosztami, etc
Czas pokaże jak to będzie na przykładzie Oreo mam na myśli kto dostanie je pierwszy. Ja dziękuję za taką łatkę. Mam custom Rom z którego jestem w pełni zadowolony
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Testują kolejną wersję Android, więc może nie być poprawek dla Oreo a nowy OS, dokąd to zmierza 😕

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Przyznam że tutaj jestem zaskoczony bo nic nie wiem o nowej wersji androida. Tyle co kojarze ostatnią finalną jest Oreo 8.0.2
Myślę że jakieś łatki do Oreo będą bo nie wierzę aby w oficjalnej aktualizacji było wszystko idealnie. To całkiem naturalny proces, każda wersja tak miała. I po to są łatki aby bardziej usprawniać system czy kwestie bezpieczeństwa
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Oreo 8.02 czy w ten deseń to poprawki zabezpieczeń, ma być Oreo 8.1 czy 8.2, ale na nowych Samsungach już testują nową wersję Android, to tak zza kulis, ale tak jest od kilku lat że Beta jest testowana na nadchodzących modelach telefonów, tych topowych oczywiście.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Najnowszą finalną jest 8.0.2 a testowa 8.1 ja mam Galaxy S8+
Ale mając inny system, nowa aktualizacja mnie ominie. Nawet i tak bym jej nie chciał bo miałem testowa a także w mojej wersji system Renovate Ice ale 7 mi bardziej pasuje
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Android tak nuży jak Windows 10, po kiego poprawiają co rusz, klient przecież szuka sprzętu a nie OS, ta gonitwa z aktualizacjami szkodzi tylko nam, robimy za testerów za free, tak na marginesie to można pobrać Oreo i wgrać samemu, ale nie daję linka bo kto uwala telefon i będzie miał żal do mnie.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Ja mając swój soft go nie potrzebuje.... W moim przypadku jest zdecydowanie trudniej go zainstalować. Bo bez recovery i roota nie ma szans. Codziennie śledzę nowości względem S8 i nie spotkałem jeszcze dostępnej wersji Oreo na mój telefon. Ale.... Myślę że ten kto szuka i wie co z czym się je. Na pewno nie będzie miał problemu aby znaleźć coś dla siebie
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

Mnie kusi nowa wersja Oreo ale firmowy telefon niestety i nie mogę, tak na marginesie mogli by mniej blokować, coś bym więcej pogrzebał w Androidzie, część aplikacji też nie ma pełnego dostępu do OS a to wkurza.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy aktualizacja Androida 8 Oreo na samsunga s8

O tak.... Sam coś wiem w tym zakresie
Soft który ma mówiąc kolokwialnie łapę producenta czy operatora bywa uciążliwa. Pomijam dziesiątki niepotrzebnych aplikacji, reklam których nie da się blokować. Żadnej ingerencji w system, zmiany uprawnien aplikacji na poziomie np manifestu etc
A także wielu niedostępnym aplikacjom które bez roota nie mają szansy bytu. Na szczęście ja roota mam.... I mogę robić co tylko chce. Telefon mam od trzech miesięcy a zdążył przeżyć tyle modyfikacji że szok.