Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki antywirus na androida ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jaki antywirus na androida ?

Jaki polecacie program antywirusowy na androida dla użytkownika bankowości mobilnej? Ważne, żeby nie obciążał za mocno telefonu i czy podstawowe darmowe programy antywirusowe ze sklepu Play to wystarczająca ochrona ? Czy lepiej jednak wykupić subskrybcję ? Szkoda, że Orange nie ma w ofercie możliwości wykupienia antywirusa jak np. do Neostrady jest McAfee, e-bezpieczeństwo się to nazywa.. 

Jak myślicie?

 

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Jaki antywirus na androida ?

Jeśli ma być darmowy to lepiej nie używać aplikacji do bankowości, moim zdaniem lepszego niż Norton nie widziałem działa idealnie na telefonach z androidem. W konkurencyjnie sieci można mieć za grosze program antywirusowy właśnie Norton. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Jaki antywirus na androida ?

Ja używam Aviry. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avira.android&hl=pl ale rzadko używam bankowości mobilnej (paranoja moja jest wielka 🙂 ). Dodatkowo sam antywirus to mało, trzeba przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa (na blogu dobrze to opisuje https://biuroprasowe.orange.pl/lista-blogerow/michalrosiak/ ten Pan) .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki antywirus na androida ?

Ja mam eseta ale on średnio wykrywa rzeczy w Polsce.
Anonim

Nie dotyczy

Jaki antywirus na androida ?

Kto chce to niech używa aplikacji do bankowości bierze na własne ryzyko żaden program antywirusowy na Androida nie zabezpiecza bankowości. Jeszcze coś od wujka Google


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jaki antywirus na androida ?

Jak ktoś z głową korzysta z aplikacji mobilnej (ja od kilku lat głównie do Blika) to raczej nie powinno być problemów, jednak trzeba uważać co robimy. Natomiast czy widzicie potrzebę aby Orange sprzedawało usługę antywirusa ? Byłoby zainteresowanie ?
Anonim

Nie dotyczy

Jaki antywirus na androida ?

Ja od dawna na smartfonie mam Norton Mobile Security, PC ma Norton Security i jest bezpiecznie, licencje mam na 5 urządzeń więc wszystko co mam jest chronione, wersja na telefon ma sporo funkcji.

Anonim

Nie dotyczy

Jaki antywirus na androida ?

Miałem różne programy antywirusowe, ale Norton jest bardzo dobry. Ale żeby spełniał swoją rolę, najpierw trzeba zadbać o mocne hasła do wszystkich stron z logowaniem. Warto posiedzieć i posprzątać bajzel u siebie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki antywirus na androida ?

A Norton chroni przed polskimi "aferami"/"atakami"?
Anonim

Nie dotyczy

Jaki antywirus na androida ?

Nie będę chwalił ani ganił. Każdy ma swój rozum, a najważniejsze, że spełnia swoją rolę.