Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Kto pomoze

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

@Goog możesz sim lock zdjąć też na simlock24, cena raczej będzie niższa od tej u Operatora, wystarczy dopytać. Decyzja jednak należy do ciebie 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Telefon był zakupiony w Orange w Polsce czy gdzieś indziej? Masz aktywny numer w Orange?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Tak w polsce mam aktywny numr orange i chodzi ale wkladam play karte albo plusa to kaze mi podackod odblokowania karty sim sieci 

Anonim

Nie dotyczy

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Może to pomoże @Goog 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Taka usługa jest płatna 77 zł. Jak masz abonament, to będzie doliczone do rachunku. Jak masz na kartę, musisz się doładować na odpowiednią kwotę. Zlecenie możesz dokonać przez nowe mój Orange lub w inne sposoby kontaktu http://orange.pl/kontakt


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Ale w orange zakupie taki kod ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

Wiem ze w orange trzeba tyle zabulic bo sa podobne tez na allegro czy tam na olx taniej o polowe ale jesli simlock jest na orange to te modele mozna podobno tylko w orange odblokowac i salonu orange podobno tylko ten kod mozna uzyskac tridno jitro podskocze do salonu i i zobacze co tam powiedza

Anonim

Nie dotyczy

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

@Goog możesz sim lock zdjąć też na simlock24, cena raczej będzie niższa od tej u Operatora, wystarczy dopytać. Decyzja jednak należy do ciebie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

W Orange jak nie zadziała kodem, możesz przez salon przesłać do serwisu "w cenie". Tak poza Orange zapłacisz za kod który może działać a może i nie. Ryzyko Twoje. Już lepiej skorzystać ze stacjonarnych punktów serwisowych do komórek.
Anonim

Nie dotyczy

Jak sciagnac simlocka samsung galaxy s4 i9505

@Piotrekk85  masz sporo racji 😉

Ale ja bym nie dał 77 zł skoro za ~ 24 zł można to zrobić, chyba że licznik za blokowany to 50 zł (poprzez Internet prawie od razu), punkt serwisowy czy komis zaśpiewa ~ 50 zł, za zablokowany licznik ~ 80 zł.