Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

Witam!

Dnia 14 grudnia 2017 roku (Czwartek) byłem w salonie przedłużyć umowę. Wybrałem interesujący mnie model, ale jak się okazało nie mają go i muszą go dla mnie sprowadzić. Pani, która mnie obsługiwała dzwoniła przy mnie żeby sprowadzili ten model, który mnie interesuje.  mówiła że potrwa to 2-3 dni.

Czy zdążę odebrać telefon przed wigilią? (ma być prezentem, dlatego zależy mi na czasie)

Model to IPhone 7

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

To zależy od tego czy jest na magazynie. Przed świętami jest z tym różnie. A pracownik salonu powiedział, że to kwestia sprowadzenia na linii "magazyn"-"salon", czy też na magazynie go nie ma?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

@szymon055, teoretycznie zdążą, o ile będą dostępne. Dwa dni dla DPD (przynajmniej u nas), to standardEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

To zależy od tego czy jest na magazynie. Przed świętami jest z tym różnie. A pracownik salonu powiedział, że to kwestia sprowadzenia na linii "magazyn"-"salon", czy też na magazynie go nie ma?
Anonim

Nie dotyczy

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

@szymon055, wleję troszkę nadziei w Twoje "skołatane" serduchoEmotikon: Mrugający Jeżeli będzie realizowało to DPD i w magazynie jest, to tylko czynnik ludzki mógłby to spaprać. Wczoraj zamówiony przez internet prezent, dzisiaj, czyli jest sobota, między 12:00 a 13:00 będę miał z DPD przesyłkę. Potwierdzone mailemEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

@Piotrekk85Sprzedawczyni powiedziała, że nie mają na salonie. mówiła też że zajmie to 2-3 dni. Był jeden na wystawie, ale nie na sprzedaż

Anonim

Nie dotyczy

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

@szymon055, paczka wczoraj zamówiona, dotarła z DPD o 12:05.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

http://www.orange.pl/portal/map/map/availability?producer=Apple&model=IPHONE7_32GB&sku=04712301

tu sprawdzisz dostępność w salonach, zobacz w innym salonie. Salony mają inne zatowarowanie i t że konsultantka powiedziała 3 dni to niekoniecznie może być.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak długo będę czekał na sprowadzany telefon?

@szymon055

jeśli uważasz, że któraś z udzielonych tu wyżej podpowiedzi, okazała się pomocna, to - śmiało! - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Zakładam, że prezent pod choinką się znalazł :P... Bo w innym przypadku coś byś nam o tym tutaj napisał 😉