Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur  czyli co to jednak wina oprogramowania Orange!?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Absolutnie nie, @piotro. Oprogramowanie iPhone 7 działa inaczej niż wszystkie inne urządzenia, stąd problemy z SMSami przychodzącymi. To nie wina sieci.

Wiemy jednak, że problem Was wkurza i bardzo chcemy pomóc, więc nie chcąc czekać dłużej aż producent dostosuje urządzenie do standardów sieciowych wprowadziliśmy zmianę w naszych systemach specjalnie dla iPhone'a 7. Jest szansa, że zadziała i stąd prośba do Was o przetestowanie.

@piotro, u Ciebie już działają przychodzące SMS?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Wkrzony całą sytuacją na ten moment sprzedałem iPhone 7 na rzecz Galaxy S7 EDGE bo uzywanie go na 2G to lipa lekka, ale jesli będą faktycznie działać sms to wrócę do niego. Czekam na opinię użytkowników. Czy trzeba coś robić odtwarzać system itp czy poprostu ma działać?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Rozumiem. Mam nadzieję, że inni posiadacze dadzą tu znać, czy działa. Nic nie trzeba robić. Powinno już działać u wszystkich.

A co do urządzenia to słyszałem, że Pixel bije i iPhone'a 7 i S7 na głowę, ale to temat na inną dyskusję 😉

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie w tej chwili działa, ale jak długo? Zobaczymy

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie też narazie działa, dam znać co i jak po dłuższych testach, bo tak jak już inni pisali raz jest ok. a za chwilę sms-y nie dochodzą.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Macie włączone oczywiście 4G ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@piotroTak.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Przeczytałem posty wyżej więc i ja włączam 4G...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur Ja po tamtych problemach( z odbieraniem smsów) końcowo-styczniowych ustawiłem 4G bodajże 28 czy 29 stycznia i od tego momentu wszystko działa, nawet lepiej, bo na razie każdy sms mi wychodzi bez problemu. Aczkolwiek też od końca stycznia nie ruszałem się nadmiernie nigdzie dalej od domu. Oczywiście w paru miejscach bywałem, ale ogółem tam gdzie bywał problem czasem z wysłaniem, to jeszcze takiego nie zauważyłem, może akurat fart. Tak więc pewnie zmiany nie odczuję póki co 😄 Jeśli cokolwiek się będzie działo, będę meldował 😉 

 

Swoją drogą, troszczkę może offtop, ale czy wszyscy użytkownicy Orange mają napisane 4G obok ikonek zasięgu? Ostatnio widziałem u znajomego na 6S Plus z T-Mobile napis LTE zamiast 4G. Zaciekawiło mnie to 😄