Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Cisza.....typowa reakcja Orange na problemy, jakiekolwiek..
Jak tak samo rozwiązujecie problem dotyczacy smsow w iPhone 7 i chcecie przeczekać żeby temat umarł, to jesteście w błędzie

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy


piotro napisał(-a):

@Arturjak się ma sprawa? Możecie w końcu jakies konkrety podac?


Nie mamy jeszcze nowych informacji w tym temacie 😞


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Dziwna sprawa - u mnie od piątku wszystko działa. Czyli wiemy, że awaria nie wystepuje u wszystkich w tym samym czasie...
Przypomniało mi się jeszcze coś odnośnie problemów z wysyłaniem smsów - ostatnio jak mi się pojawił komunikat "Nie dostarczono", odbiorca mimo wszystko dostał wiadomość. Zwóćcie uwagę czy też tak macie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Jest niedziela, późny wieczór.. Smsy ładnie dochodzą a tu nagle... cyk... Koniec, znowu zjawia się nie wiadomo skąd problem... Nic nowego... Nie pierwszy i nie ostatni raz... Smsy od niedzieli (po 21) przestały przychodzić z sieci Orange a na dodatek z banku też już nie przychodzą choć przychodziły... Wczoraj tj. poniedziałek (około 21) doszło 12 smsów.. Myśle sobie hmmm no dobra to może znów tydzień wytrzyma (bo tydzień jakoś przychodziły).. Zapomnij człowieku, po 10 minutach się skończyło dobre.. Wiadomości nie otrzymuje !! Nie myślą przychodzić.. Patrzę na bieżacy rachunek a tu 15zł ponad przeciupałem dzwoniąc na BOK żeby zgłosić że mam problemy z tym.. CHORE !! 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Fabio  potwierdzam to co piszesz. Też mi pisało wiadomość nie wysłana więc klikam i klikam z nowu a okazało się że wszystkie te sms doszły do odbiorcy. Więc potwierdzam twój problem. Używam teraz 6S i wszystko działa iOS 10.2.1 sms działają.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur  czy zagadka już rozwikłana ? Jakieś terminy daty?!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Cześć @piotro, niestety jeszcze nie mamy rozwiązania. Problem z przychodzącymi SMSami nigdy nie dotyczył wszystkich użytkowników iPhonów 7, za to w ubiegłym tygodniu, gdy pojawił się ten temat w Społeczności to zauważyliśmy, że z dnia na dzień znacznie zwiekszyła się liczba osób, u których ten problem wystąpił.

Co do SMSów WYCHODZĄCYCH i komunikatu "wiadomość nie została wysłana" - @Fabio, @piotro, kiedy ostatnio zauważyliście to u siebie? Według informacji, które mam, problem z wysyłaniem wiadomości w ubiegłym tygodniu został rozwiązany...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Arturmoja 7 jest na razie w serwisie więc się nie wypowiem. Ale myślałem szczerze że szybciej ogarniecie ten problem 😕


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Szczerze mówiąc, to przestałam na to zwracać uwagę, ale na pewno 24 stycznia miałam taki komunikat i zanim kliknęłam "wyślij ponownie", dostałam odpowiedź na tego SMSa, co to niby się nie wysłał... dlatego, to utkwiło mi w pamięci.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Może prześlę link do forum MyApple w którym znajdziecie więcej informacji na temat niedochodzących SMS, data rozpoczęcia tematu to 24 Październik 2016

http://myapple.pl/forums/topic/291478-iphone-7-plus-problem-z-wiadomo%C5%9Bciami-sms-orange/