Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

W dodatku mówią o tym Wasi cudowni konsultanci, w przedziale 3 dni dwie osoby miały wiedzę na temat usterki sms w iPhone 7. Pozostała reszta klepie narzuconą z góry regułkę, że "Zgłasza Pan pierwszy tego typu usterkę", "To wina Apple"

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Słuchajcie. Dostałam dziś odpowiedź z Orange w sprawie wczorajszej reklamacji - wina leży po stronie Apple, a dokładniej najnowszego softu... Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak zareklamować telefony, ale nie w Apple, tylko w Orange na podstawie rękojmi (Art. 556 kodeksu cywilnego: Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną). Mamy na to dwa lata od momentu kupna. Niech Orange z Apple wyjaśnią to między sobą, mają na to 14 dni od dnia złożenia reklamacji (jeśli nie odpowiedzą na czas, uznaje się, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie). I nie dajcie sobie wmówić, że reklmację telefonu możecie złożyć tylko w Apple. Gwarancja (udzielana przez producenta dobrowolnie) nie ma nic wspólnego z rękojmią (regulacja prawna).
A może warto zareklamować również usługę? W końcu zakupiliśmy telefony wraz z abonamentem, a nie możemy w pełni korzystać z usług - niech nam obniżą abonementy za ten czas, kiedy smsy nie działały, a sami niech dochodzą rekompensaty od Apple, skoro to wina oprogramowania.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

To ciekawe, bo ja problem miałem już wcześniej, nie od wejścia najnowszego oprogramowania 10.2.1 tylko juz 10.1 pozniej 10.2 i teraz 10.2.1


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Fabio to standardowa odpowiedź, gdy reklamowałem już dużo wczesniej usługę na wcześniejszym sofcie od Apple zwrotne odpowiedzi brzmiały dokładnie tak jak to napisałeś teraz. Nie rozumiem czemu Orange nie wyda oficjalnego komunikatu a nie każdy konsultant mówi coś innego bez sensu jak dla mnie.

Więcej z tego kłopotu tylko niż pożytku. Apple mówi że zna problem i że pracują nad tym z Orange. Ale orange nie przyzna się widzę do niczego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Wiem. Ja już pisałam, że pierwszą reklamację składałam w październiku i kazali mi wtedy... sprawdzić czy mam zaktualizowanego androida... mają chyba standardową formułkę i tylko copy&paste.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Pierwszą reklamację składałam w październiku, ale pan z Orange wie lepiej, od kiedy jest problem.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Fabio, nie odpowiadamy za to, co napisze redakcja telepolis, to po pierwsze, a po drugie domyślam się, że redaktorowi chodziło o to, że w ostatnich dniach problem bardzo się nasilił. Bądź wyrozumiały dla redakcji telepolis, nie pracują w Orange i mogli nie wiedzieć, że problem pojawiał się wcześniej.

Są dobre strony - dzięki temu, że problem występuje teraz u wielu osób łatwiej go zbadać, zebrać dane systemowe i znaleźć rozwiązanie. Wiele osób u nas pracuje teraz nad tym, abyśmy jak najszybciej mogli napisać "Tak. Udało się rozwiązać problem".

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Skoro telepolis mija się z prawdą, to wypadałoby najpierw poprosić ich o sprostowanie. Sami zamieściliście ten link na forum, więc zakładam, że świadomie rozpowszechniacie nieprawdziwe informacje. Przecież nie napiszecie, że pierwsze zgłoszenia otrzymaliście w październiku (na przykład ode mnie) i je zignorowaliście. "Od kilku dni" wygląda lepiej, niż od 3 miesięcy...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Moim zdaniem trochę się jednak czepiasz. Swoje oficjalne stanowiska zamieszczamy na blogu Orange i stronie Rzecznika. Z kolei Nasz Orange to miejsce, w którym staramy się wszyscy (i pracownicy i inni użytkownicy) rozwiązywać problemy, a Twoje ostatnie posty w żaden sposób w tym nie pomagają.

Jeszcze raz: potwierdzam, że znamy problem z SMSami na iPhonie 7. Potwierdzam, że sporadycznie występował już wcześniej, a obecnie się bardzo nasilił. Nigdy nie był ignorowany, ale wcześniej trudniej go było zbadać. Potwierdzam: szukamy intensywnie przyczyny, aby móc go rozwiązać.

Dziękuję, @Fabio, za Twoje pierwsze komentarze i zgłoszenia, które pomagają w rozpoznaniu problemu. Przed napisaniem kolejnego zastanów się proszę czy wniesie coś nowego do tematu i komukolwiek pomoże.