Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie chwilowo działa... samo się naprawiło... znaczy się nie przekładałam karty do innego telefonu

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Proszę o rzetelną informację kiedy i jak Orange zamierza rozwiązać problem z niedostarczaniem wiadomości smsowy na telefony IP7.

To co się dzieje z tymi smsami to jakaś kpina.

Zamierzam złożyć skargę w odpowiednich organach, które chronią prawa konsumenta.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Rozmawiałem dziś jeszcze z Apple powiedzieli, że ich inżynierowie pracują z Orange i że dla Orange jest to priorytetowa sprawa. Jednak bez żadnych konkretnych dat. Czy Orange może powiedzieć kiedy można się spodziewać jakiegoś oficjalnego stanowiska i oświadczenia?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

3 miesiące czy więcej, nie wiem dokładnie pracować nad problemem z głupimi smsami.. śmieszne


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Ja mam ten problem od połowy października także nie liczcie na szybkie rozwiązanie sprawy. Maja wywalone w swoich klientów liczy się tylko sprzedaż. Ja jestem w trakcie pisania reklamacji o rozwiązanie umowy wyślę do nich i dam do wiadomości rzecznika praw konsumenta bo tak mi doradzili. To kpina jest żebym od połowy października nie mógł odbierać smsów z Orange. Dodam ze telefon przez Orange wysyłany 3 razy do serwisu nic nie stwierdzono, po czym w końcu wymienili na nowy i jest to samo. Brawo Orange! Jednego klienta macie mniej.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Może powysyłacie informacje do stron które są o tematyce GSM takie popularniejsze z linkami do wątków o tym problemie może dobrze niech to się jak najbardziej upubliczni.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Po pierwsze problem nie pojawił się kilka dni temu, u mnie występuje od początku posiadania ip7 (pierwsza reklamacja w październiku), po drugie nie dotyczy najnowszego oprogramowania... ale przecież nie napiszecie, że ignorowaliście pierwsze zgłoszenia użytkowników, prawda?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Dokładnie !! Zgadzam się z Fabio, nie kłamcie, że od kilku dni. 

iPhona 7 mam od 8 grudnia 2016, od 25 grudnia do dnia dzisiejszego jest cały czas problem z smsami z Orange, smsy od innych operatorów dochodzą do mnie bez problemu. Nie piszcie głupot, że problem jest znany od paru dni, bo mogę wam wysłać zrzuty z ekranów, smsy od was oraz wiadomości mail. gdzie o problemie wiedzieliście dużo dłużej !!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@volfe, gdzie przeczytałeś, że problem jest znany dopiero od kilku dni?