Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

No ale skoro przykładowo Plus czy Play sobie radzą z tym w jakiś sposób, to nadal nie wiem co ma z tym wspólnego iOS i jego ustawienia. Przecież nie ma innego iOS dla Plus, innego dla Play, a jeszcze innego dla Orange. Każdy z operatorów ma ten sam soft do rozgryzienia i myślę, że musi dobrać odpowiednie ustawienia transmisji itd. dla określonego modelu. Moim skromnym zdaniem tutaj już operator musi usiąść i znaleźć przyczyne. Co chwilę można przeczytać gdzieś, że konsultanci na infolinii podają, że to wina telefonu i tyle. Niestety trudno zgodzić się z tym argumentem, skoro jeden i ten sam soft(i urządzenie) działa pod innymi sieciami perfekcyjnie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Podejrzewam, że chodzi raczej o ustawienia sieciowe, które są w telefonie i dla każdego operatora są inne, ale to tylko moje podejrzenia. Zgadzam się, @borys, że "operator musi usiąść i znaleźć przyczynę" i nasi specjaliści już to robią...
Anonim

Nie dotyczy

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur Znalazlem cos na temat sms https://support.apple.com/pl-pl/HT204065


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@AnonimNie ma tam kompletnie nic o zawieszaniu się odbierania smsów na iphone. Czytałem takie rzeczy wielokrotnie już. Tak jak już było podkreślane, problem pojawiał się sporadycznie z zawieszaniem sie odbierania smsów z Orange. W ostatnich dniach wystapiło nasilenie problemu chyba u prawie wszystkich lub wszystkich użytkowników ip7 w Orange, bo jak na różnych forach co pare dni był jakiś post w takim temacie, tak od paru dni wszędzie problemy z tym. Kupiłem ip7 w listopadzie i od tego czasu nigdy nie powiesiły mi się smsy. Do wczoraj. @Artur, no ja mam nadzieję, że Orange pracuje nad tym na prawde 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Ja także mam problem z smsami z Orange, iPhone 7.

O ustawieniu ustawień na 4G mogę pomarzyć, bo smsy nie dochodzą, jedynie jak przestawie na 2G, to dostaje smsy.

Ale praca na iPhonie z 2G jest koszmarem, a póki co o 4G mogę zapomnieć, bo smsy zrobią papa...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie też przejście na 2g (chyba) nic nie daje - dzisiaj nagle koło 12.30 dostałem całą paczkę smsów z wczoraj, ale... zadnego z mBanku (mimo, że powinno być ich koło 14).

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Ja na 2G dostaje normalnie smsy, ale nie da się ukryć, że korzystanie z iPhona na 2G nie należy do najprzyjemniejszych. 

Jest to rozwiązanie tylko "doraźne", "czasowe". 

Mam jednak nadzieję, że sieć Orange jeżeli problem tkwi po ich stronie przestanie podchodzić do tego tak "smarkato" jak do tej pory..

To jest zaskakujące, żeby telefon za prawie 4,000 miał problemy z podstawowymi funkcjami


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Czyżby już zaczeło działać czy to tylko chwilowe? bo zaczeły normalnie przychodzić mi sms-y.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

A jak masz ustawienie sieci? na 4G?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Mam 4g. I u mnie problem był taki, że nie otrzymywałem sms-ów tylko od niektórych osób(te osoby miały sieć orange) teraz przychodzą do mnie sms-y od wszystkich. Dlatego pytam czy to tylko chwilowe czy już po awarii.