Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet iPhone 8


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, po zmianianie telefonu iPhone 8 internet 2GB starcza mi zaledwie na 3 dni, czy istnieje szansa aby to zmienić ?

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Internet iPhone 8


@paulap9355napisał(-a)

Witam, po zmianianie telefonu iPhone 8 internet 2GB starcza mi zaledwie na 3 dni, czy istnieje szansa aby to zmienić ?


Ten telefon stale korzysta z internetu, tak oprogramowanie jak i jego aplikacje, Android jest oszczędniejszy w korzystaniu z internetu, rada to kupić większy pakiet, telefon świetny masz to musisz pogodzić się z jego wymaganiami na dane pakietowe, on je chłonie GB prawie, zgaduję że w prepaid masz sim kartę, Orange Free ma bonus za doładowanie na Internet, doładowujesz za 50zł i masz spokój na 3 miesiące 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Internet iPhone 8

Sprawdź użycie danych w telefonie na co idzie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

A możesz dokładniej rozjaśnić z tym prepaid ?
Anonim

Nie dotyczy

Internet iPhone 8

Tu masz rozpiskę klik. Ja poprzez konto bankowe doładowuję 50 zł czy 100 zł, bonus na Internet leci wtedy, kasa z doładowania na bez limitu rozmowy/sms/dane, 25zł miesięcznie (rozpiska tej usługi), nie mam problemów z brakiem GB do wykorzystania.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Ok, dzieki ale czy to również zadziała w przypadku abonament ?
Anonim

Nie dotyczy

Internet iPhone 8

W abonamencie to musisz pakiet jakiś dodatkowy włączyć, może napisz co tam masz, bo tam inaczej niż w prepaid i bonusów takich brak.

 

Edit:

Jak masz dual sim to można dodatkową sim tylko do internetu dorzucić w abonament, będzie zapas GB.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 514
  • 14

Internet iPhone 8


@Anonimnapisał(-a)


Ten telefon stale korzysta z internetu, tak oprogramowanie jak i jego aplikacje, Android jest oszczędniejszy w korzystaniu z internetu...


Bez przesady 🙂 Ja tam nie widzę znaczących różnic w konsumpcji GB między iOS-em a Andkiem. A już na pewno 2 GB w 3 dni to nie jest normalne zużycie dla iPhona. Warto sprawdzić co jest tego przyczyną wchodzą w Ustawienia-> Sieć komórkowa. Zjedź niżej, po opcjami znajdziesz nazwy aplikacji wraz z zużyciem danych liczonym od ostatniego wyzerowania statystyk.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Smart Plan LTE 2 GB internetu, nielimitowane SMS do wszystkich, nielimitowane rozmowy komórkowe. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Chyba wiem co było przyczyna, po wejściu w ustawienia sieć komórkowa, zaznaczona na zielono była większość aplikacji. Czy po odznaczeniu ich problem może zostać rozwiązany?