Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet iPhone 8


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Internet iPhone 8

Problem zużycia danych zostanie rozwiązany. Ale pojawi się nowy: jeżeli aplikacja nie będzie miała dostępu do internetu ( i będziesz poza zasięgiem WiFi) może nie działać prawidłowo.

 

A która appka zużyła Ci cały transfer?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Instagram 😭 i jakieś inne głupoty, 😠. Ale zawsze mogę ja zaznaczyć w ustawieniach żeby działała 💁🏼‍♀️


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Internet iPhone 8

Może ograniczyć użycie danych komórkowych przez aplikację Instagram wchodząc w jej Ustawienia-> Użycie danych komórkowych i zaznaczając "Używaj mniejszej ilości danych".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Po wejściu, w ustawienia - instagram 

dane sieci komórkowej są wyłączone i odświeżanie w tle również 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Internet iPhone 8

W ten sposób całkowicie zablokowałaś transfer danych przez sieć komórkową dla Instagrama. Aplikacja nie będzie działać jeżeli nie będziesz miała połączenia z WiFi.

 

W poście wyżej napisałem jak ustawić aplikację (nie iPhona) aby zmniejszyć transfer. Apka będzie wciąż działać, ale konsumpcja danych będzie mniejsza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Już rozumiem, zrobiłam tak mam nadzieje że po odnowieniu pakietu, starczy mi go na dłużej 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet iPhone 8

Czy tak samo można postąpić z innymi aplikacjami ?

Anonim

Nie dotyczy

Internet iPhone 8

Każdej aplikacji możesz ograniczyć dostęp do danych, aktualizacje najlepiej po wi-fi robić, ba co się da po wi-fi najlepiej niech działa, przyoszczędzisz skromny pakiet co masz @paulap9355.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Internet iPhone 8

Ograniczenie pobieranych danych jest możliwe jeżeli taką opcję przewidział twórca aplikacji. iPhone pozwala tylko na całkowite zablokowania transferu dla danej aplikacji.