Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja telefonu stacjonarnego


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Instalacja telefonu stacjonarnego

Witajcie,

Czekałem dzisiaj na monterów, którzy mieli zamontować telefon stacjonarny w domku na wsi. Specjalnie pojechałem tam i czekałem 5 godzin, mimo że wyznaczony został dwugodzinny okres na przyjazd techników i montaż. Nie przyjechali. Tylko kurier wydzwaniał, że wiezie umowę do podpisania. Żeby dostarczyć umowę to firma dopilnowała ale żeby technicy przyjechali albo chociaż zadzwonili że nie przyjadą - to nie. Umowy nie podpisałem. Sami zadzwonią z nowym terminem montażu? Szczerze wątpię. 😞

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja telefonu stacjonarnego

Bez podpisanej umowy to nie ma instalacji. Chyba coś osoba u której zamawiałeś coś źle Cię poinformowała.
Anonim

Nie dotyczy

Instalacja telefonu stacjonarnego

@Piotrekk85  pewnie @piotrmarian  sam zdecydował że nie podpisze umowy, teraz poczeka, trochę pochopne działanie, bo jakby podpisał umowę, to technicy szybko by się zjawili.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja telefonu stacjonarnego

Jeśli ostatnio nic nie zmieniło, to przy zamówieniu w kanale zdalnym przy zamówieniu samego telefonu najpierw przyjeżdża kurier z papierami, a dopiero po kilku dniach technik. Podejrzewam, że osoba z którą rozmawiano przez telefon ze strony Orange pomyliła sytuację z neostradą - tam technik dostarcza zwykle dokumenty.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Instalacja telefonu stacjonarnego

Według ustaleń (zamówienie ustalałem telefonicznie) montaż miał sie odbyć w tym dniu i technicy mieli mieć umowę. Jadąc na miejsce zadzwonił kurier, że ma umowę. Byłem zdziwiony bo umowę mieli mieć technicy. Nie chciałem podpisywac umowy żeby nie rozpoczęli naliczać abonamentu zanim telefon nie będzie działać. Obawiałem się czy technicy kiedykolwiek przyjadą a umowa byłaby podpisana na pusto.

Poza tym kiedy sami się dodzwoniliśmy z pytaniem o techników, przy trzeciej rozmowie z kolei osoba z drugiej strony powiedziała,że wystąpił jakiś problem i technicy raczej nie dojadą. Sami nie mogli zadzwonić?

Miałem gonić kuriera kiedy technicy mnie olali?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Instalacja telefonu stacjonarnego

@piotrmarian  Technik ZAWSZE ma obowiązek kontaktu z klientem przez "infolinię". ZAWSZE. Jest to weryfikowane bardzo dokładnie. Może gdzieś wkradł się błąd, albo nie odebrałeś telefonu ? Przed rozmową jest zapowiedź "Za chwilę połączymy Cię z technikiem. Rozmowa jest nagrywana..."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Instalacja telefonu stacjonarnego

W przypadku samego telefonu zwykle nie tak jest realizowane zamówienie. Doszło to pomyłki. Najpierw umowa, po kilku dniach technicy.