Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Inny zegarek do Iphona?

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 0

Inny zegarek do Iphona?

Witam ponownie wszystkich forumowiczów, otrzymałem fajne od Was porady, więc mam nadzieję, że i tym razem skorzystam. Ale do rzeczy: zbliżają się święta i chciałbym swojej żonie kupić zegarek do jej iphona, problem w tym, że jej się te od apple nie podobają, a wygląd to rzecz ważniejsza od funkcji. Czy jest coś co w miarę będzie działać z iphonem 12, czyli: powiadomienia odczyt, smsy, może jakieś aplikacje do ćwiczeń, czy nie ma szans i raczej zostaje tylko apple watch, albo poczekać aż zmienią design może jeszcze w tym wieku?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Inny zegarek do Iphona?

@mmichalski667  Witaj, firmy samsung są ładne i współpracują  z iPhone  🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Inny zegarek do Iphona?

@mmichalski667  Witaj, firmy samsung są ładne i współpracują  z iPhone  🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 0

Inny zegarek do Iphona?

@Citi2017  dziękuje za informacje i pozdrawiam! Widziałem właśnie Galaxy weatcha 4, wygląda jak zwykły zegarek i jest na niego zniżka i jak współpracuje, to jest fajnym pomysłem, choć jeszcze szukam innych nieco tańszych rozwiązań.

Anonim

Nie dotyczy

Inny zegarek do Iphona?

@mmichalski667  jest sporo innych marek zegarków, zgodnych z iPhone, coś zgrabnego dla żony znajdziesz 😄

Nie wiem czy o taki chodzi, ale funkcjonalny jest Polar Ignite rózowo-złoty S 😋


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Inny zegarek do Iphona?

Samsung Galaxy Watch 4 nie zadziała z Iphone.

https://www.pcworld.pl/news/Galaxy-Watch-4-i-zegarki-z-nowym-Wear-OS-nie-zadzialaja-z-iPhone,430572....

Pozostałe Galaxy Watch mają problemy. Nie działają powiadomienia, nie można odpisywać na wiadomości.

Jak nie chcesz się denerwować to nie łącz tych dwóch firm ze sobą

.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Inny zegarek do Iphona?

@mmichalski667 a ja polecam cos od Huawei. Bardzo ladne zegarki z dlugotrzymającą baterią i bez problemu dzialaja z IPhonami

#


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Inny zegarek do Iphona?

Czy polecane modele zegarków osobiście sprawdzaliście, że współpracują z iPhonem?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Inny zegarek do Iphona?

Tak, ale nie można polecać zegarków, których nie ma w ofercie Orange, bo im sprzedaż zmniejszamy. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 27
  • 0

Inny zegarek do Iphona?

Dziękuję za wszystkie porady. Kupiłem żonie ostatecznie starszego galaxy watcha 3. Przyznaje - trochę się uparła, ale od świąt nosi: kroki zlicza, powiadomienia otrzymuje, może funkcjonalności dużo nie ma, ale jest zadowolona, więc to dla mnie najważniejsza wiadomość. Pozdrawiam Was serdecznie!


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 90
  • 0

Inny zegarek do Iphona?

@mmichalski667  Dzień Dobry

Trzeba w tej kwestii uważać. Najlepiej i najbezpieczniej jest kupować zegarek tego samego producenta którego mamy telefon, wówczas jest gwarancja pełnej współpracy urządzeń.