Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 15
  • 1

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

Witam użytkowników forum,

mam pytanie do posiadaczy telefonu Huawei P9 lite:

 

czy posiada on folię fabryczną na ekranie tak jak poprzednik P8 lite?

 

"Przy dłuższym użytkowaniu P9 Lite w słońcu stwierdzam, że ekran jest widoczny, ale dość mocno dają się we znaki zbierane przez niego odciski palców." to cytat z jednej z recenzji ale ja przy użytkowaniu mojego modelu stwierdzam to samo - na ekranie widać wiele odcisków palców i ciężko je z niego usunąć (czego nie miałem w poprzednim telefonie z Gorilla Glass 3 a tu jest ponoć już 4) stąd moje pytanie, bo jeśli to folia na ekranie to zrozumiałe, ona jest znacznie miększa od szkła i jest przylepiona perfekcyjnie.

 

Co w takim przypadku radzicie?

Usunąć folię i nalepić szkło hartowane dla ochrony?

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

Każdy użytkownik ma inne zdanie co do ściągania folii ochronnych.

Ja osobiście je ściągam, choć nie rzucam telefonami o ścianę, nie wkładam ich do piekarnia, pralki itp.

Nie miałem h9 lite w ręku, to Ci nie odpowiem na pierwsze pytanie.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 15
  • 1

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

Jeśli ona jest,

to nie jest standartowa folia  która sama schodzi z ekranu (tamte ściągałem zaraz po zakupie telefonu),

podejrzewam że może być tylko przez nadmiernie widoczne odciski palców oraz dwa jakby okienka w górnej części ekranu, przy głośniku i przednim aparacie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

@wkurzony_klient bardzo możliwe. Swego czasu na Huawei P8 Lite była nakładana folia ochronna. Domyślam się, że podobnie jest w Twoim przypadku.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 15
  • 1

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

Dziękuję za odpowiedzi,

ponieważ nigdzie nie znalazłem jednoznacznej informacji, poszedłem do punktu gdzie zakładają folie ze szkła hartowanego i tam się okazało,

Na telefonie Huawei P9 Lite jest założona fabrycznie folia , która chroni ekran

bardzo profesjonalnie jest to zrobione, ponieważ nie widać tego na pierwszy rzut oka, jedyną informacją były te nadmiernie widoczne odciski palców.

folia ściągnięta i założone szkło hartowane, ekran czysty ale nie udało się go przykleić jak fabrycznej folii.

Pozdrawiam wszystkich.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Huawei P9 lite - czy posiada fabryczną folię na ekranie?

A czy te wszystkie naklejki i szkła coś dają? Kolejny interes ... Co prawda to rysy się zdarzają, ale telefon baaardziej się nagrzewa.