Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

Wśród telefonów, które znajdują się w Sklepie, można znaleźć Huaweia P20. Wszystkie testy i recenzje, dostępne w Internecie, podają, że ten model ma 128GB pamięci wewnętrznej ROM.

Dziś, gdy przeglądałem stronę główną Mój Orange, wyskoczyła mi oferta tego samego P20 (nie - Lite, ale "pełnej dwudziestki") z dyskiem o wielkości 64GB i na raty po 87 złotych. Takiego modelu w Sklepie do wyboru nie ma, a dodatkowo "tamtejszy" P20 oferowany jest w standardowej ofercie na raty po dziewięćdziesiąt kilka złotych.

 

Czy Orange oferuje dwie "pe dwudziestki"? Jeśli tak - czy różnią się one od siebie czymś jeszcze poza wielkością dysku? Jak zweryfikować, którą wersję wybieram, zamawiając ofertę, skoro Orange nie ma w zwyczaju podawania pełnej specyfikacji oferowanych telefonów? Czy na pudełku lub umowie podana jest wielkość pamięci?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

Dziękuję za szybką odpowiedź - znalazłem już zaproponowany mi układ płatności i wszystko się zgadza, będę miał wersję 128GB 🙂

 

Ponowię jednak ostatnie pytanie z czystej przezorności - czy wśród dokumentów, dostarczonych z telefonem przez kuriera, będzie jakiś z informacjami na temat telefonu? Model, kolor, pamięć właśnie? Czy też rozrywanie kartonu przy dostawcy będzie jedynym sposobem, by nie brać kota w worku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

Bywa różnie. Na fakturze powinno być info ale czasem są skróty. Poza tym nie każdy kurier pozwala otworzyć paczkę.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

Dopiszę tylko w gwoli uzupełnienia. Model 64GB rzeczywiście będzie ciężko znaleźć, ponieważ sierpniu jest on dostępny tylko w Orange. Natomiast chociażby po cenie telefonu, czy ratach wypisanych na umowie, będzie widać który to model.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Huawei P20 w dwóch wersjach wielkości pamięci?

No właśnie moje raty mają wynosić również 87 złotych, ale z tego, co widzę, to model 64GB kosztuje 24x87 bez żadnej wpłaty początkowej, ja natomiast będę płacił na start 499 złotych. Po tym wnoszę, że kupuję model 128GB - mam nadzieję, że słusznie 😉