Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P10 - pamięć


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei P10 - pamięć

Witam!

 

Na samym początku chciałbym wspomnieć o bardzo sprawnym przeniesieniu numeru z Play do Orange - wszystko przebiegło bezproblemowo. W ramach oferty zakupiłem Huawei P10DS. Jak się potem okazało, jego wydajność odbiega od innych Huawei P10DS. Zamiast modelu z  pamięciami UFS 2.1, otrzymałem UFS 2.0 osiągający 500MB/s (jest to obecnie dość rozgłośniona sprawa z P10 zbudowanymi na różnych podzespołach). 

 

Czy jest możliwość wymiany/reklamacji/zwrotu takiego urządzenia? 

 

Możliwe specyfikacje:

- modele osiągające ponad 700 MB/s - pamięć UFS 2.1;
- modele osiągające ponad 500 MB/s - pamięć UFS 2.0;
- modele osiągające mniej niż 300 MB/s - pamięć eMMC 5.1.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Huawei P10 - pamięć

Reklamacje owszem możesz kierować do Orange ale to Huawei jest producentem smartfonu i tam też możesz złożyć reklamację - zadzwoń na ich infolinię i zapytaj co o tym myślą - 801 811 111.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei P10 - pamięć

@tool  nie wydaje się mnie, żebyś miał co reklamować. W ofercie chyba nie jest wskazane jaki wariant (specyfikacja) danego modelu telefonu jest oferowany... więc nie bardzo widzę podstawy do reklamacji. Wszak, otrzymałeś telefon konkretnej marki i modelu... jeżeli jest sprawny ... 

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P10 - pamięć

ps. ciesz się tymi 500 mb/s 😜 W żadnej sieci nigdy tyle nie wyciągniesz 😜 😜 Jak poleci 120 to będzie super 😜 Tak więc duży zapas masz.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei P10 - pamięć

Tutaj nie chodzi o prędkość internetu tylko prędkość pamięci telefonu 🙂