Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Htc 11 Brak Aktualizacji

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Htc 11 Brak Aktualizacji

Witam,kupiłem na raty Htc U11 w Orange.

Telefon ma zabezpieczenia z pazdziernika 2017 roku o braku aktualizacji systemowych juz nawet nie pisze.

Czy mogę skladac reklamacje u operatora?

Ze względu na ograniczanie funkcjonalności telefonu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Htc 11 Brak Aktualizacji


@xGumbaSxnapisał(-a)

Witam,kupiłem na raty Htc U11 w Orange.

Telefon ma zabezpieczenia z pazdziernika 2017 roku o braku aktualizacji systemowych juz nawet nie pisze.

Czy mogę skladac reklamacje u operatora?

Ze względu na ograniczanie funkcjonalności telefonu


Podpierając się brakiem aktualizacji u Operatora, można w Serwisie producenta zdjąć brand i wgrać najnowszy Android, powinna być ta aktualizacja za free,reklamacje u Operatora nic nie dają, procesować byś się musiał, ale to długo terminowa walka i kosztowna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Htc 11 Brak Aktualizacji

Reklamację pisemną zawsze możesz złożyć, możesz nawet proces wytoczyć Operatorowi, ale tak na poważnie, masz jakieś cenne dane na telefonie? Można zabezpieczyć Androida, mniej jest podatny na ataki, oczywiście jak nie instalujesz podejrzanych aplikacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Htc 11 Brak Aktualizacji

U operatora nie. Możesz złożyć u sprzedawcy z tytułu rękojmi lub u producenta z tytułu gwarancji. Reklamacja na usługi telekomunikacyjne nic tu nie ta bo aktualizacja telefonu nie jest usługą telekomunikacyjną.
Anonim

Nie dotyczy

Htc 11 Brak Aktualizacji

@Piotrekk85  jak nie u Operatora, skoro on brand wypuszcza 😉  Teoretycznie aktualizacja jest powiązana z usługami telekomunikacyjnymi, jak dodatkowe funkcje sieciowe są dodawane VoLTE i VoWiFi przykładowo 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Htc 11 Brak Aktualizacji

Jeśli Orange jest sprzedawcą, to są inne tryby zgłaszania roszczeń. W tzw. kanałach zdalnych jak infolinia/czat czy mail, reklamacji na sprzęt się nie złoży. Warto nie mieszać procedur. Tu jeśli ktoś ma zastrzeżenia, od tego jest rękojmia i/lub gwarancja.
Anonim

Nie dotyczy

Htc 11 Brak Aktualizacji

Jeśli Orange sprzedaje sprzęt ze swoim brandem, to co klient ma robić, do producenta reklamacje słać? To spychologia jawna, skoro nie można reklamować produktu to pozostaje Sąd, dobry prawnik i sprawa do wygrania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Htc 11 Brak Aktualizacji

Klient na dwie opcje. Tylko pisanie do Orange jako operatora w trybie reklamacji usługi telekomunikacyjnej jest bezcelowe bo takie zgłoszenie będzie bez rozpatrzenia lub będzie negatywnie rozpatrzone (nie ma tu usługi telekomunikacyjnej). Można napisać do Orange jako sprzedawcy w trybie rękojmi (w salonie) lub do producenta w trybie gwarancji.
Anonim

Nie dotyczy

Htc 11 Brak Aktualizacji


@xGumbaSxnapisał(-a)

Witam,kupiłem na raty Htc U11 w Orange.

Telefon ma zabezpieczenia z pazdziernika 2017 roku o braku aktualizacji systemowych juz nawet nie pisze.

Czy mogę skladac reklamacje u operatora?

Ze względu na ograniczanie funkcjonalności telefonu


Podpierając się brakiem aktualizacji u Operatora, można w Serwisie producenta zdjąć brand i wgrać najnowszy Android, powinna być ta aktualizacja za free,reklamacje u Operatora nic nie dają, procesować byś się musiał, ale to długo terminowa walka i kosztowna.