Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Witam,

Nie jestem w stanie włączyć Hotspotu Osobistego, pojawia mi się komunikat To enable personal hotspot on this account, please contact Orange.

Skontaktowałem się z Orange i podobno z ich strony jest wszystko tak jak powinno.

 

W ustawieniach dla Mobile Data mam:

APN: internetipv6

Username: internet

Password: internet

 

W ustawieniach dla Personal Hotspot mam:

APN: internet

Username: internet

Password: internet

 

Resetowałem też ustawienia sieci.

 

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Pomogło kupno nowego starteru i wymiana karty SIM (przy pozostawieniu tego samego numeru).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

@karol1704 ustaw w obu przypadkach APN internet lub linternetipv6


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Tak też już próbowałem i nic nie pomogło


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

A możesz spróbować z inną kartą sim?

Ewentualnie może tu znajdziesz coś co Ci pomoże

https://support.apple.com/pl-pl/HT203302

https://poradniki.net/co-zrobic-osobisty-hotspot-iphone-nie-dziala/


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Spróbowałem z inną kartą SIM i wszystko ładnie działa. Więc problem musi być w tej, ale wg Orange wszystko jest w porządku.

Moja taryfa to Orange Free na kartę


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Sprawdziłem jeszcze moją kartę sim na innym urządzeniu i tam jest dokładnie ten sam problem.

 

Więc problem musi być w karcie SIM. Ma ktoś może jakiś pomysł?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Sprawdź w Mój Orange, jakie masz aktywne blokady na numerze. Możliwe, że któraś blokuje hotspot.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Wydaje mi się, że nie w tym problem. Natomiast Pakiety/Usługi, które mam włączone:

 

1. Blokada prezentacji własnego numeru CLIR

2. CLIP

3. Limit na usługi Premium

4. Ograniczenie prędkości transmisji danych

5. Roaming


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 1

Hotspot osobisty - To enable personal hotspot on this account, please contact Orange

Pomogło kupno nowego starteru i wymiana karty SIM (przy pozostawieniu tego samego numeru).