Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hasło ekranowe

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Hasło ekranowe

Witam,

 

mam taki problem, nie znam hasła ekranowego na telefonie brata. I już się tego nie dowiem, bo kilka dni temu zmarł. Dostałem jego telefon od rodziców, aby odzyskać takie dane jak zdjęcia... Jakie mam możliwości odblokowania tego telefonu i zdjęcia hasła ekranowego?

Próbowałem coś po tzw. tłustym palcu, ale bez efektu.

Potrzebuję też tego telefonu, aby zmienić hasło na koncie gmail mojego brata - mój brat prowadził wiele internetowych spraw rodziców i wiele rzeczy jest porejestrowanych na jego e-mail.

 

Proszę o pomoc - telefon z androidem. Huawei FIG - LX1.

 

Pozdrawiam

Maciej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Hasło ekranowe

@Haxiu co do konta Google, Gmail to kolega podeslal Ci link. Natomiast jeśli chodzi o odzyskanie zdjec, filmow, plikow to jest to piwazna "operacja" i musisz oddac telefon do specjalisty zajmujacego sie tym. Wpisz w Googlach "odzyskanie zdjec z zablokowanego telefonu" i wyskoczy Ci lista firm.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło ekranowe

Jeśli na telefonie nie ma innej opcji na odblokowanie, to zostaje specjalistyczny serwis na miejscu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Hasło ekranowe

Inna opcja to kontakt z Google w celu odzyskania konta https://support.google.com/accounts/troubleshooter/6357590?hl=pl

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Hasło ekranowe

@Haxiu co do konta Google, Gmail to kolega podeslal Ci link. Natomiast jeśli chodzi o odzyskanie zdjec, filmow, plikow to jest to piwazna "operacja" i musisz oddac telefon do specjalisty zajmujacego sie tym. Wpisz w Googlach "odzyskanie zdjec z zablokowanego telefonu" i wyskoczy Ci lista firm.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Hasło ekranowe

Super! bardzo Wam dziękuję za pomoc! 🙂