Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Witam. Na początku sierpnia wykupiłam utwór w usł. Halo granie. Koszt około 4 zł.Utwór miał grać chyba 6 mies. 24 sierpnia zmieniła sie umowa. Teraz dzwoniący do mnie słyszą jakąś inną piosenkę kompletnie nie wiem skąd i nie wybraną przeze mnie. Co teraz-czy muszę znowu płacić za tą samą piosenkę bo na koncie nie ma jej w wykupionychaby jeszcze raz uruchomić...

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Jeśli nastąpiła zmiana umowy mogła anulować Ci się usługa Halo Granie. Ale...jeśli usługa miała być aktywna na Twoim numerze przez okres 6 msc zadzwoń przez aplikację Mój Orange do BOK (by nie ponosić kosztów połączenia) i zgłoś reklamację. Myślę że Twój utwór powinien być przywrócony. Pozdrawiam.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Jeśli podpisywałeś aneks do umowy to mogło się coś zmienić w Twoich usługach i mogło mieć to wpływ nawet na zmianę utworu... Jeśli jednak akurat w tej usłudze nic nie zmieniałeś to powinna być ta piosenka którą miałeś oczywiście też jeśli sam nic nie zmieniałeś w usłudze.Jeśli twierdzisz że zmieniono ci to przez pomyłkę lub wina jest po stronie Orange napisz lub zadzwoń do BOK. 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Logowałeś się może na http://halogranie.orange.pl/ ?
Może tylko melodia się zmieniła?
A jaki to utwór był?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Tak ale nie ma tego utworu 😞 to była piosenka   one republic -wherever i go.Pisałam do Orange ale nie pomogli poza tym że odblokowali sms premium i rzekli żeby wykupic drugi raz ten utwór 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

A czy po aktywacji utworu włączałeś jakieś blokady premium?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

nie,podobno blokady  się same włączają po podpisaniu nowej umowy,już zaostały wył. ale to nie zmienia faktu że piosenki nadal nie ma

Anonim

Nie dotyczy

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Ech.......dziwna sytuacja. Ale...dobrze że nie chodzi tutaj o 4000 tyż tylko 4 zł 🙂 @losiento111 szkoda chyba Twoich nerwów o tą kwotę, więcej się wydzwonisz niż gra jest warta tego. Takie jest moje zdanie......pozdrawiam 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

Szczerze moje jest podobne aczkolwiek może koledze chce się pisać i może ostatecznie będzie miał rację...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Halo Granie-wykupiona piosenka która nie odtwarza się

racja...:)