Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HTC U 11


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

HTC U 11

Kiedy będzie aktualizacja htc U 11 do Androida 8 Oreo?

Jak nie chcecie aktualizować telefonów to nie wciskajcie tam swoich łap, żeby brandować fona!

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366
Anonim

Nie dotyczy

HTC U 11


@zenek3napisał(-a)

Kiedy będzie aktualizacja htc U 11 do Androida 8 Oreo?

Jak nie chcecie aktualizować telefonów to nie wciskajcie tam swoich łap, żeby brandować fona!


Na pierwsze pytanie to trudno odpowiedzieć.

Brand obecnie jest zbędny, tyle można napisać, po co Operator koszta robi sobie i kłopoty, chyba tylko by klienci narzekali, ja bym to odpuścił, standardy są narzucone przez producentów sprzętu, trzymać się tego i tyle.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

HTC U 11

Brand jest zbędny? Wydaje mi się, że większość klientów oczekuje skonfigurowanego internetu, mmsów, czy dostępu do usług operatora.
Anonim

Nie dotyczy

HTC U 11

Konfiguracje mms i do internetu, telefon bez brandu też przyjmie, nie mam brandu w żadnym telefonie i jakoś u żadnego Operatora problemów nie mam, jakby co zawsze można wpisać konfigurację ręcznie, tak na koniec, telefon działa poza krajem lepiej niż u nas, dziwne to trochę, czyżby nasi Operatorzy dodatkowe usługi pod siebie robili, sprzęt tu i poza krajem ma te same standardy, fakt można co nieco zmienić, ale po co (pytanie naprawdę ważne).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

HTC U 11

No nie zawsze przyjmie. Mam wrażenie że część osób boi się napisać że woli święty spokój.
Anonim

Nie dotyczy

HTC U 11

Może inaczej @Piotrekk85, nie chce niepotrzebnych problemów, aktualizacji na czas, życie obecnie tak podkręcone, że problemy sprzętowe ludzi czasem do nerwicy doprowadzają, szczególnie tych nieobeznanych z danym tematem, jak wrzucisz na szalę Infolinię z "Aniołkiem" co próbuje pomóc a nie potrafi czy nie ma możliwości, to bilans naprawdę kiepski.