Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HD+ w iPhone XS


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 29
  • 0

HD+ w iPhone XS

Zmieniłem Żonie Samsunga S9 na iPhone XS, i ku mojemu zdziwieniu i rozczarowaniu, teraz rozmawiając z Żoną przez telefon, mam połączenie w zwykłej jakości Hd, ja mam Samsunga Note 9, przed zmianą telefonu rozmowy były w super jakości, teraz niestety mój telefon pokazuje zwykle HD... z tego co mi wiadomo, T-mobile i Play obsługuje HD+ na XS'ie,  z czym Orange ma problem, aby również to włączyć? 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

HD+ w iPhone XS

@Matik608 Żeby móc rozmawiać w jakości HD+, smartfon musi korzystać z VoLTE lub WiFi Calling. Masz wlaczone na Iphonie? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 29
  • 0

HD+ w iPhone XS


@byczyn_86napisał(-a)

@Matik608 Żeby móc rozmawiać w jakości HD+, smartfon musi korzystać z VoLTE lub WiFi Calling. Masz wlaczone na Iphonie? 


Tak, sprawdzałem w ustawieniach, VoLTE jest aktywne. Niby tylko iPhone 11 obsługuje w Orange HD+, ale XS posiada taka funkcję, z resztą u konkurencji działa to bez problemu na tym telefonie. Zdziwiło mnie to, że na S9 działało a na XS Orange postawilo kreskę, wiem że to już stary telefon, ale bez przesady 


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

HD+ w iPhone XS

@Matik608 znalazlem taki artykul

https://thinkapple.pl/2019/12/13/orange-evs-hd-plus-iphone-11-pro-max/amp/

a w nim pisze

"Oprócz trzech najnowszych iPhone’ów – 11, 11 Pro i 11 Pro Max, na liście smartfonów obsługujących EVS w Orange są również:

 

Samsung S10e

Samsung S10

Samsung S10+

Sony Xperia XZ2

Sony Xperia XZ3

Sony Xperia 1

Sony Xperia 5"

 

Niestety XS nie ma na liscie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 29
  • 0

HD+ w iPhone XS

Samsunga S9 i Note 9 też nie ma na liście, a HD+ działało 🙂