Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gwarancja Huawei p20lite

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Gwarancja Huawei p20lite

Witam wzięłam w Orange abonament na telefon. I miałam ostatnio lekki wypadek. W torebce poszło mi tzw ramionczko i wszystko wysypalo mi się z torebki razem z telefonem na chodniku. Dodam że telefon był zabezpieczony w etui i szkło ochronę. Szkło ochronę poszło i mi się wydaje że telefon jest przekrzywiony i nie wiem. Czy mi gwarancję na niego uznają. A abonament mam na długi jeszcze czas. :(. Porostu nieprzewidziany wypadek jak się wracalo z pracy. Czy taki wypadek uznają mi na gwarancji. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwarancja Huawei p20lite

Tego na forum nikt nie stwierdzi. Jeśli masz w pobliżu jakieś duże miasto, to sugerowałbym się przejść do centrum serwisowego Huawei. Ew jak już trzeba zapłacić, to w ostatni czwartek, piątek i sobotę miesiąca są dni serwisowe gdzie nie płaci się za robociznę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwarancja Huawei p20lite

Tego na forum nikt nie stwierdzi. Jeśli masz w pobliżu jakieś duże miasto, to sugerowałbym się przejść do centrum serwisowego Huawei. Ew jak już trzeba zapłacić, to w ostatni czwartek, piątek i sobotę miesiąca są dni serwisowe gdzie nie płaci się za robociznę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Gwarancja Huawei p20lite

Dziękuję za odpowiedź. Większe miasto koło mnie to Olsztyn. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gwarancja Huawei p20lite

Punkt jest przy skrzyżowaniu Dąbrowszczaków i Partyzantów.

Dokładny namiar:
ul. Dąbrowszczaków (dawna E. Kruka) 21/2, 10-540 Olsztyn

690-495-212

Godz otwarcia: 9-17 pn-pt; sob 9-13