Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Pytanie dotyczy - skutecznego blokowania numeru 60577. Zgłosiłem sprawę miesiąc temu. Niby zostało to badziewie zablokowane (przez serwis Orange). Ale nadal dostaję sms-y za 6,15 zł. W tym procederze Orange ma zyski. Ale ja - nie mam zamiaru kogoś sponsorować - kto wpuścił wirusa do sieci. Taki stan - to jest podstawa rozwiązania umowy - bez sankcji. Proszę Orange - o rozważenie - czy się Wam bardziej opłaci mieć abonenta - czy współdziałać w kradzieży. Zwróćcie ukradzione pieniądze - z kilku miesięcy. Pozdrawiam.

3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Waldemarze, teraz to pojechałeś na całego. O wszystko można Orange oskarżać, ale nie o grabienie swoich Abonentów bezpodstawnie. Jeszcze niedawno Orange wyszło z inicjatywą anulowania opłat za oddzwanianie na egzotyczne nr- znany szwindel ze strzałkami. Skoro zlecałeś blokadę serwisu premium i potem jej nie aktywowałeś ponownie to zgłoś reklamację i sprawdzą historię zleceń i pewnie anulują opłaty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

Poza tym:
Od 1 listopada 2018 roku klienci sieci Orange nie będą mogli zapisać się do subskrypcji polegających na cyklicznym otrzymywaniu płatnych wiadomości SMS lub MMS. Usługa "Płatne Przychodzące SMS-y/MMS-y Specjalne" nie będzie już dostępna.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Gdzie mogę zgłosić wyłudzenie środków z konta

A jesteś pewien czy to na pewno za smsy płacisz? Może to inna usługa Cię kasuje? Załóż na mój Orange lub na czacie blokadę na usługi premium i usługi elektroniczne. Ew. Sprawdź dokładnie za co są opłaty.