Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Galaxy s7 edge Android Nougat


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge Android Nougat

@Misiek62 Czytałem i jest to odpowiedź w rodzaju, coś trzeba odpowiedzieć więc trzeba zrzucić odpowiedzialność na bezpieczeństwo. Samsung wypuszcza wersję z opóźnieniem bo ja testuje, dokłada własny soft, sprawdza bezpieczeństwo ale po co to robi Orange lub jakakolwiek inna firma, to już tego nie rozumiem. Nie widzę żadnej potrzeby brandowania softu. Przecież i tak duża większość użytkowników nie korzysta z tych aplikacji lub je po prostu wyłącza, a sieci i tak na siłę je tam lądują. Rozwiązanie jest banalnie proste. Brak brandu, a jeśli klientom zależy na aplikacjach lub czymkolwiek tam ladują te telefony, to mogą je ściągnąć ze sklepu.
Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge Android Nougat


Cinho napisał(-a):

@vdsl2 Widzę, że nie przeczytałeś mojego pierwotnego posta, wiec go przypomnę i może wtedy, jeśli w ogóle będziesz w stanie mi odpowiedzieć.

 

" Nougat jest już dla polski (XEO) i jest już dostępny w T-Mobile.

 

Kiedy Orange?"

 

Moje pytanie jest banalnie proste. Kiedy Orange udostępni Nougat, kiedy?

 

Najlepiej jakby na to pytanie odpowiedziała osoba z Orange, która ma w tym temacie wiedzę, a nie spekulatorzy, którzy mi powidzą, że za pół roku, a może za tydzień, itp....

 

Dziękuję

 

 


@Cinho Myślę ze przeczytam zadaj ptytanie tutaj


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Galaxy s7 edge Android Nougat

@Cinho co do tego po co ten brand, to się z Tobą zgadzam. Ale jeśli już jest to zawiera on nie tylko aplikacje ale i ładowany jest głęboko w systemie stąd pewnie info o testach.
Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge Android Nougat

@Misiek62 Coś na temat androida statystyki


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Galaxy s7 edge Android Nougat

Wiesz @Anonim ja się wersjami androida nie emocjonuję, trzeba przecież zdawać sobie sprawę że wszystko zależy czy dany telefon obsłuży, a nie każdy ma najnowszy model.
Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge Android Nougat


Misiek62 napisał(-a):
Wiesz @vdsl2 ja się wersjami androida nie emocjonuję, trzeba przecież zdawać sobie sprawę że wszystko zależy czy dany telefon obsłuży, a nie każdy ma najnowszy model.

@Misiek62 Ja też nie emocjonuję się mam na Samsug S4 werie 5.0.1 i mi wystarcza


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 37
  • 0

Galaxy s7 edge Android Nougat

Screenshot_20170227-111632.pngScreenshot_20170227-110137.pngScreenshot_20170227-111723.png

 

I jest dostępna aktualizacja wraz z udostępnieniem usługi WiFi Calling 😄


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge Android Nougat

Też już mam. Widać, że orange szybciej działa niż odpowiada na posty na formu. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge Android Nougat

@Cinho Orange nie udziela sie na forum.Tylko masz info na tu