Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 12, Recenzent
  • 8
  • 1
  • 0

Drugi telefon internetowy

Jeden telefon stacjonarny podłączony jest to routera. Gdy drugi stacjonarny jest podłączony do gniazdka nie da się dodzwonić na stacjonarny. Słychać komunikat- nie ma takiego numeru. Jak to podłączyć?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE
3 ODPOWIEDZI
Poziom 32, Ekspert
  • 3755
  • 1742
  • 135

@Joaannaa Przez taki rozgałęźnik.

9627170600_1365003856.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
N/A

[ Edytowane ]

Chyba tylko taki rozgałęźnik jaki publikuje @vdsl2  rozwiąże problem - masz na pewno voip'a?? VOIP z gniazdka telefonicznego raczej nie będzie działał - musi być podpięty do routera. Chyba że masz też telefon po tzw "kablu" - standardowy stacjonarny to potrzebny będzie do jego poprawnego działania filtr adsl.

Polecam też aplikację Orange VOIP - wtedy żadne kable nie będą potrzebne Emotikon: Szczęśliwy

A tutaj mała podpowiedź co do podłączenia: https://www.youtube.com/watch?v=WPS1P-UY8LQ

Poziom 32, Ekspert
  • 3755
  • 1742
  • 135

@Joaannaa Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy