Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LG G5 nie działa przycisk zasilania

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Cześć,

mam problem z telefonem LG G5. Dzisiaj przestał mi działać przycisk power. Czytnik linii papilarnych działał ale po jego przyciśnięciu nie było reakcji. Standardowo używałem go do wygaszenia ekranu. Niestety wyłączyłem tel. wyjmując baterię myśląc, że to tylko problem z softem. Teraz nie mogę go włączyć ponieważ przycisk zasilania nadal nie działa. Kombinacja tego przycisku z przyciskami głośności nie daje żadnego efektu. Czy jest jakaś kombinacja klawiszy, która włączy telefon np. po podpięciu do kompa lub ładowarki?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Rozwiązanie znalazłem w końcu na reddicie https://www.reddit.com/r/lgg5/comments/4lq781/lg_g5_power_button_not_working/

U mnie zadziałała opcja...wciśnięty przycisl vol+ i podłączenie na chwilę ładowarki tak aby pojawiło się logo LG. Po wyjęciu ładowarki  przez chwile trzymamy vol+ ale tel się uruchamia

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

LG G5 nie działa przycisk zasilania

widziałem ten wątek na forum.android ale tam nie pada konkretna odpowiedź, że nie ma innej kombinacji oraz opcji włączenia telefonu w moim przypadku.

Swoją drogą jeśli to prawda to niezła kicha ze strony LG. Zawsze powinna być jakaś awaryjna opcja gdy przestał działać przycisk power.

Może ktoś ma jakiś pomysł? Serwis gwarancyjny to sprawa oczywista ale chciałbym zrobić chociaż jakiś backup albo chociaż ostatnie fotki zgrać bo w serwisie wszystko wyczyszczą

Anonim

Nie dotyczy

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Spróbuj podłączyć do komputera, być może automatycznie się włączy??
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Zanim wrzuciłem ten temat szukałem pomocy w google i jeżeli bym ją tam znalazł, to mój temat by się na tym forum nie pojawił 😉

No nic...pozostaje próba podpięcia ładowarki lub do kompa ale to juz jak wrócę do domu

Anonim

Nie dotyczy

LG G5 nie działa przycisk zasilania

@aksjomat666 Nie ma odpowiedzi jesli niezna go wujek to na forum NO też nie udzieli ci na twoje pytanie pozostaje tylko serwis.

Anonim

Nie dotyczy

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Być może to nie przyczyna przycisku power lecz płyty głównej?? Po podpięciu do ładowarki powinno się "coś" pojawić na ekranie?? Czy chociaż jakaś dioda ładowania się świecić??

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 1

LG G5 nie działa przycisk zasilania

Sprawdzę jak będę miał dostęp do kabelka z ladowarką (nie mam go przy sobie) i dam znać.

Poza tym nie wiem czy to kwestia płyty glównej bo telefon śmigał i nie reagował tylko na przycisk zasilania, aż do momentu gdy go wyłączyłem.

Kolejne pytanie przy okazji. Z waszego doświadczenia jak długo czeka się na serwis telefonu objętego gwarancją? tzn po jakim czasie w przybliżeniu zwracają juz naprawiony telefon?

Anonim

Nie dotyczy

LG G5 nie działa przycisk zasilania

@aksjomat666 Masz pytania wsprawie serwisu zadaj samemu tu http://www.lg.com/pl/wsparcie/lg-express