Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostawa do paczkomatu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Dostawa do paczkomatu

agat13 - paczki przez inPost docierają do mnie z zasady w tym samym dniu, kiedy ostatni oddział inPost na drodze tej przesyłki wydał już ją kurierowi, by dostarczył ją pod wskazany adres, lub do określonego paczkomatu. Rzadko się zdarza, bym czekał na paczkę do następnego dnia. Dlatego też wolę paczkomaty, niż dostawę pod wskazany adres, bo kurier w pierwszym rzędzie "obskakuje" pobliskie paczkomaty w danym mieście. A ja sobie odbieram paczkę wtedy, kiedy mam czas.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Dostawa do paczkomatu


@Kcieszynapisał(-a)

Witam dostałem maila o 22 że paczka jest wysłana ale w aplikacji inpost nic nie pokazuje ze jest odebrana lub w sortowni. Czy są szanse na dostawę następnego dnia?


W aplikacji pojawiają się tylko paczki wysłane do paczkomatu, na określony numer telefonu.

Paczki wysłane do domu (nawet na ten sam numer telefonu) nie pojawiają się w aplikacji. Jeśli dostałeś maila a paczka nie pojawiła się w aplikacji to albo jest jakiś błąd w systemie, albo podałeś inny numer telefonu, albo wybrałeś dostawę do domu a nie do paczkomatu.

Odpowiadając na pytanie główne: tak, szansa jest, ale dziś już chyba wiesz lepiej czy ta szansa się zmaterializowała, czy nie. Zachęcam do podzielenia się.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 45
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Powiedzieli mi na czacie że paczka jest spakowana i odebrana przez kuriera ale w aplikacji inpost nadal pisze ze w trakcie przygotowania ale mam nadzieje że potem pojawi się status odebrana przez kuriera tak jak w przypadku mojego poprzedniego zamówienia gdzie otrzymałem mail od orange o 9 a była odebrana dopiero o 16 .Paczka  jutro powinna przyjść 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Ogólnie rzecz ujmując - to te specjalistyczne aplikacje "psu na budę" - wystarczy wejść na inPost i śledź / szukaj przesyłkę (czy jakoś tak) - w odpowiednią rubryczkę wpisujesz numer przesyłki i masz wszystko wyświetlone ..


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy według firmy kurierskiej Inpost  deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Jeśli kurier odbierze przeysłka powinno na aplikacji pojawić się przesyłka odebrana od kuriera i że jest w drodze. Kurier zazwyczaj odbiera przesyłkę w godzinach popołudniowych  od 14-16.

@Kcieszydaj znać ja przesyłka ruszy w trasę

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11672
  • 52

Dostawa do paczkomatu


@Kcieszynapisał(-a)

Powiedzieli mi na czacie że paczka jest spakowana i odebrana przez kuriera ale w aplikacji inpost nadal pisze ze w trakcie przygotowania ale mam nadzieje że potem pojawi się status odebrana przez kuriera tak jak w przypadku mojego poprzedniego zamówienia gdzie otrzymałem mail od orange o 9 a była odebrana dopiero o 16 .Paczka  jutro powinna przyjść 


Na czat to ci baje opowiadają, jak będzie w magazynie inpost, to dopiero będzie jakiś status na ich stronie/ czy w aplikacji, więc raczej jutro będzie w paczkomacie, tak czasem bywa.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy  proponuję opierać się tylko i wyłącznie na tych informacjach jakie podaje bezpośrednio apka InPost Mobile lub strona InPostu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy 

Skoro jest w aplikacji to przyjdzie do paczkomatu. Prawdopodobnie będzie to ten paczkomat, który wskazaleś przy zamówieniu. Jednak może też się zdarzyć, że będzie to inny paczkomat. Warto zwrócić uwagę na to, kiedy już aplikacja zgłosi gotowość odbioru. Sam fakt dostarczenia przesyłki do paczkomatu jeszcze nie gwarantuje że ją będziesz mógł odebrać. Czasem zdarza się że paczkomat się zawiesi i nic wtedy nie zrobisz. Dopiero w takich wypadkach warto uderzać do wsparcia. Na razie śledź status przesyłki w apce i delektuj się reklamami.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 45
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Dopiero teraz wyruszyła w drogę wiec  jutro powinna być. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Kcieszy - niekoniecznie .. to zależy, ile przystanków (oddziałów inPost) będzie musiała zaliczyć po drodze .. a na każdym segregowanie, zapisywanie .. itp .. itd .. etc ..