Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

Ciężko coś doradzić. Niestety trzeba to reklamować. W skrajnych przypadkach może być konieczność oddania telefonu do serwisu lub zresetowania go do ustawień fabrycznych (przed tym póki możesz warto zrobić kopię danych z telefonu).
Anonim

Nie dotyczy

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie


Zosia1 napisał(-a):
Tak wszystko działa ok przez wifi

@Zosia1, uzyskaj kod PUK https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie > https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe > Zabezpieczenia > Kod PUK > Uzyskaj PUK

PUK uzyskaj.JPG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

I co to zmieni
Anonim

Nie dotyczy

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie


Zosia1 napisał(-a):
I co to zmieni

@Zosia1Mnie to pomogło, ponieważ mam podwójną blokadę: po załączeniu kod telefonu,gdzie mam dostęp tylko do połączeń alarmowych. Potem otwiera się kłódeczka poprawnego odblokowania SIM, o ile nie przeholujesz. Jesteśmy tutaj, by sobie pomagać, więc to pytanie przeczy temu przesłaniu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

Przepraszam źle sprecyzowane pytanie 😖

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

Tu chodzi o inny rodzaj blokady.
Anonim

Nie dotyczy

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

O ile dobrze sobie przypominam, blokada IMEI została mi natychmiast założona po kradzieży. Więc to nie ten segment, ale @Zosia1 nie odniosła się, tak to odczytałem, do porady z kodem na klawiaturze telefonu *#06#. Dała porada coś, czy nie?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

Niestety nie
Anonim

Nie dotyczy

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie


Chomik napisał(-a):
Niestety nie

@Chomik, widać z tego, że problem jest szerszy. Pozostaje bezpłatny kontakt przez aplikację, albo zakładkę z forum Kontakt, albo też dodatkowo poczytać te porady Emotikon: Smutny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dluugie oczekiwanie na odblokowanie

Niestety blokadami IMEI zajmują się salony. Doradcy na BOK nie mają takich informacji.

A tu wydaje się być jakiś błąd w sofcie lub z serwerem odpowiadającym za status IMEI. Tym bardziej, że nie pojawia się prośba o wpisanie PINu. Normalnym komunikatem jest odrzucenie karty sim w większości aparatów po wpisaniu pinu. Ew karta sim jest źle włożona lub gniazdo kart sim jest uszkodzone (ale to zupełne gdybanie).