Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dane komórkowe nie działają

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dane komórkowe nie działają

Kupiłam telefon Samsung Galaxy S6. Wszystko pięknie działa, WiFi również. Nie mogę jednak w żaden sposób uruchomić danych komórkowych. Próbowałam wszystkiego co pisze na stronie Orange i ciągle nic... Może ktoś coś? Wyjaśni mi ktoś po kolei co i jak robić?

 

______________

* Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług - Moderator Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Dane komórkowe nie działają

Wejdź proszę w poniższe menu:

 

  1. Ustawienia > Licznik danych. Czy Sieć komórkowa jest zaznaczona? Jeśli nie, zaznacz.
  2. Ustawienia > Sieci telefonii komórkowej > Nazwy punktów dostępu > u góry przycisk WIĘCEJ > Przywróć domyślne. Powinno pojawić się "Orange Internet" i Orange MMS. Upewnij się, że przy Orange Internet jest postawiona kropka, a jeśli nie, postaw ją.

Może być konieczne ponowne włączenie telefonu, aby zmiany zadziałały.

 

Jeżeli internet, nadal nie będzie działać, wejdź w:
Ustawienia > Sieci telefonii komórkowej > Nazwy  punktów dostępu > Orange Internet.

Następujące pola powinny mieć poniższe wartości  - jeśli mają inne, zmień na takie, jak tu podane:

  • APN: internet
  • Nazwa użytkownika: internet
  • Protokół APN: IPv4

Szczegółowe informacje dla innych telefonów tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1#

 

Jesli pomimo to, transfer danych nadal nie działa, możliwe, że:

  • nie masz włączonego pakietu, ani środków na koncie (w wypadku oferty na kartę)
  • masz założoną blokade na internet - w tym wypadku, skontaktuj się z biurem obsługi, aby ją zdjąć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Dane komórkowe nie działają


Kasiuniaaa23 napisał(-a):

Kupiłam telefon Samsung Galaxy S6. Wszystko pięknie działa, WiFi również. Nie mogę jednak w żaden sposób uruchomić danych komórkowych. Próbowałam wszystkiego co pisze na stronie Orange i ciągle nic... Może ktoś coś? Wyjaśni mi ktoś po kolei co i jak robić?


Korzystałaś kiedykolwiek z netu na tym numerze ?

Anonim

Nie dotyczy

Dane komórkowe nie działają

Może masz wyłączoną transmisję danych na tym numerze?? Jest to oferta na kartę czy na abonament?? 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Dane komórkowe nie działają

Wejdź proszę w poniższe menu:

 

  1. Ustawienia > Licznik danych. Czy Sieć komórkowa jest zaznaczona? Jeśli nie, zaznacz.
  2. Ustawienia > Sieci telefonii komórkowej > Nazwy punktów dostępu > u góry przycisk WIĘCEJ > Przywróć domyślne. Powinno pojawić się "Orange Internet" i Orange MMS. Upewnij się, że przy Orange Internet jest postawiona kropka, a jeśli nie, postaw ją.

Może być konieczne ponowne włączenie telefonu, aby zmiany zadziałały.

 

Jeżeli internet, nadal nie będzie działać, wejdź w:
Ustawienia > Sieci telefonii komórkowej > Nazwy  punktów dostępu > Orange Internet.

Następujące pola powinny mieć poniższe wartości  - jeśli mają inne, zmień na takie, jak tu podane:

  • APN: internet
  • Nazwa użytkownika: internet
  • Protokół APN: IPv4

Szczegółowe informacje dla innych telefonów tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1#

 

Jesli pomimo to, transfer danych nadal nie działa, możliwe, że:

  • nie masz włączonego pakietu, ani środków na koncie (w wypadku oferty na kartę)
  • masz założoną blokade na internet - w tym wypadku, skontaktuj się z biurem obsługi, aby ją zdjąć.
Anonim

Nie dotyczy

Dane komórkowe nie działają

Cześć @Kasiuniaaa23

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Dane komórkowe nie działają

U mnie zadziałało dopiero po wprowadzeniu protokołu APN😉

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dane komórkowe nie działają

ja nie mam czegoś takiego w telefonie jak  Licznik danych


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Dane komórkowe nie działają

Cześć,
Ta informacja była podawana pod telefon autora wpisu, tj. Samsung Galaxy S6.

W różnych telefonach, niestety jest to w różnych miejscach.

 

Zwykle, powinieneś mieć opcję Dane komórkowe, Dane transmisyjne, Komórkowa transmisja danych lub po prostu Transfer danych w Ustawieniach sieci komórkowej. A te z kolei znajdziesz w ustawieniach, w Ustawieniach > Więcej... lub Ustawieniach > Więcej sieci.