Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

Skorzystałbym z pomocy rzecznika finansowego https://www.rf.gov.pl/zasady-przyjmowania-skarg


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

Ale nikt nie odrzucił mojej reklamacji, ja po prostu nie mam zadnej informacji na temat mojego urzadzenia. 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

A jaki masz podany czas odpowiedzi w warunkach ubezpieczenia?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

7 dni i juz przekroczone.....30 dni na rozpatrzenie reklamacji.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 35
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

Zawsze warto zadzwonić na infolinię.

A rozmowy w salonie nagrywać.

Spotkałem, się, że pracownik wyższego szczebla. "Uczył nowicjusza"

Opowiadał bzdury i wprowadzał klienta w błąd".

I co do reklamacji i co do ubezpieczenia telefonu.

Jeśli nie zgadzamy się z konsultantem z salonu. Lub w przypadku gdy jego podpowiedzi nie są dla nas korzystne . Warto skorzystać z : Kontakt z Orange

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

► Wpis został przypięty do niniejszego tematu, ponieważ porusza tę samą problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Dołączam się do głosów krytyki Orange Smart Care.  Mój telefon został wysłany do naprawy 20 czerwca i do tej pory nie mam żadnej informacji o tym co się z nim dzieje ani kiedy będzie zrealizowana usługa. Jedyną informacją jaką jestem wstanie uzyskać to taka, że jest w serwisie. Konsultant telefoniczny mówi, że on nic nie wie. Ani gdzie jest telefon, ani kiedy będzie naprawiony, ani do kogo można się zwrócić, żeby otrzymać jakieś informacje na ten temat.  To jest mój telefon , który używam do pracy. Dostałam telefon zastępczy, który ma 512 MB RAM  i do niczego się nie nadaje z wyjątkiem dzwonienia. Firma Orange przyjęła reklamację i ma 30 dni na jej rozpatrzenie! A ja jestem bez telefonu! Niezwykłe, że tak duża firma jak Orange pozwala sobie na taką grandę. A gdzie dbałość o wizerunek, już nawet nie marzę o dbałości o klienta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

Mam podobnie, od 4 tygodni czekam na telefon, a 2 tygodnie oni czekają na części. Telefon, który potrzebny mi jest do pracy znikną w czeluściach serwisu Digital Care.

Najśmieszniejsze jest to, że w serwisach w moim mieście zrobiłby to w godzinę, najdłużej 3-4 dni robocze.

Żałuję tego, że dałam się namówić na jakiekolwiek ubezpieczenie. Mam tylko nadzieję, że telefon nie zostanie zepsuty do końca. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

Podobnie mam.

 

Samsung Galaxy S8, topowy telefon a ja czekam na wymianę ekranu JUŻ PONAD MIESIĄC bo niby brak części.

U mnie w mieście wymieniliby mi ten ekran już 10 razy. Nawet jeżeli ten ekran trzeba sprowadzić z drugiego końca świata to kurierem wysyłka nie trwa dłużej niż tydzień.

Po za tym kasę za dopłatę do ekranu wzięli ale status cały czas ten sam "Oczekiwanie na części, brak daty", Pani na infolinii mówi, że nie wie kiedy będzie więc mam czekać i tyle... Chyba kogoś pogrzało, telefon firmowy a ja nie mam NIC

Anonim

Nie dotyczy

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)


@proundmannapisał(-a)

Podobnie mam.

 

Samsung Galaxy S8, topowy telefon a ja czekam na wymianę ekranu JUŻ PONAD MIESIĄC bo niby brak części.

U mnie w mieście wymieniliby mi ten ekran już 10 razy. Nawet jeżeli ten ekran trzeba sprowadzić z drugiego końca świata to kurierem wysyłka nie trwa dłużej niż tydzień.

Po za tym kasę za dopłatę do ekranu wzięli ale status cały czas ten sam "Oczekiwanie na części, brak daty", Pani na infolinii mówi, że nie wie kiedy będzie więc mam czekać i tyle... Chyba kogoś pogrzało, telefon firmowy a ja nie mam NIC


To trzeba było słać do serwisu czy gdzieś w poblisku to naprawić, nasze firmówki naprawia serwis firmowy, nie bawimy się w ubezpieczenia, tak poza tym zawsze kilka telefonów w rezerwie jest.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Długie oczekiwanie na odesłanie tel. (usługa Orange Smart Care)

To nie telefon firmowy, wzięłam to jako klient indywidualny. Do pracy jest potrzebny, bo mam wtedy przy sobie potrzebne do pracy pliki.