Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 82
  • 266
  • 0

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Między 13 a 14 dowiem się czy przyjdzie, jak nie trudno już wytrzymam do poniedziałku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 124
  • 431
  • 0

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Nie dowiesz się między 13 a 14...

Kurierzy, jeśli mają dużo automatów do obsługi i dużo przesyłek, potrafią dostarczać przesyłki nawet do wieczora...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18509
  • 53007
  • 716

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

W temacie jest poruszone kilka zagadnień dostarczania przesyłki do paczkomatu, również w weekendy. Standardowo przesyłki Orange są dostarczane do paczkomatów od Poniedziałku do Piątku. Ogólnie można zamówić dostarczenie przesyłki w Sobotę, ale Orange takiej opcji nie ma. Jest tylko wybór dostarczenia przesyłki przez paczkomat, więc są to dni robocze. Dostarczenie przesyłki w weekend jest najczęściej dodatkowo płatne.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Jak już inny kolega zauważył czasami zdarza się że paczka będzie dostarczona do paczkomatu w sobotę więc jakaś szansa istnieje. Miałem raz czy dwa taka sytuację z wysyłka olx.

Pozostaje trzymać kciuki 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 343
  • 1753
  • 3

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

@mily_mateusz Z tego co mi wiadomo jest teraz większy ruch w sieci Inpost może być różnie z tym dostarczaniem w sobotę paczki - jednak może sie uda a jeśli nie to trzeba poczekać do poniedziałku tutaj termin dostarczenia 100%.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 82
  • 266
  • 0

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Tak nie przyjdzie dziś, widziałem to kurier pakował do paczkomatu paczki więc paczkomat obsługuje to na 100%. Na apce orange pisze trwa przygotowanie do wysyłki więc wtorek-środa dopiero będzie. Nawet numeru zamówienia nie ma bo jak wchodze w szczegóły to błąd wywala i mówi żebym do głownego ekranu wrócił.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 124
  • 431
  • 0

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Ty tak poważnie...?

Status w Orange jest "przygotowanie do wysyłki", a Ty się zastanawiasz, czy dzisiaj trafi do paczkomatu...?

Brak mi słów...

😂🤣

 

W sumie dobrze, że nie złożyłeś reklamacji w InPost, że nie dostarczyli...🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 82
  • 266
  • 0

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

Wiele razy miałem sytuacje gdzie status był taki jak tu a zamówienie dostawałem. Nie wiem co jest w tym śmiesznego. Niedawno brałem konsole z orange i było to samo dopiero po paru dniach miałem że zrealizowane i numer zamówienia. Jedyne co to sms dostałem z kodem tylko tyle a dziś czekałem i niestety wychodzi na to że nie wysłali jeszcze. Dzieje się tak tylko jak z apką w telefonie zamawiam bo przez strone internetową normalnie wszystko działa. Telefon zamówiłem w czwartek 15 coś więc w piątek powinien być wysłany dlatego myślałem że w sobote będzie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 343
  • 1753
  • 3

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

@mily_mateusz No kolego spokojnie jak pisze "przygotowanie do wysyłki" przygotują i wyślą.Ty także dostaniesz ale musisz poczekać na swoja kolej...Głowa do góry 🙂 💪


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Czy orange dostarcza urządzenia do paczkomatu w weekend

@mily_mateusz  tu masz wszystko o zamówieniach i dostawach Ogólne warunki zakupów | Orange Polska po kliku w linka z rozwijanego menu na stronie oraz z podstron i regulaminu dostępnego tam możesz się dowiedzieć że dostawy zarówno przez kuriera jak i do paczkomatu są realizowane wyłącznie w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku. 

To o co pytałeś, czy możliwe są dostawy weekendowe?, to są ale sprzedawca musi oferować taką opcję jako "dostawa w sobotę" lub "dostawa w weekend"(lecz Orange tego nie oferuje), ewentualnie jak to zdarzało się w Orange przez specjalnie ogłaszaną promocję, na przykład taką jak tu Xiaomi 12 Pro 5G 12/256GB w ofercie tygodnia, darmowa dostawa do paczkomatu (orange.pl)

slav72_0-1701556173942.png