Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Pytanie jak w temacie: czy Orange w ogóle planuje uruchomienie w rozsądnym, skończonym czasie usług VoLTE i VoWiFi na smartfonach Samsung Galaxy  z serii J oraz A 2016?

W temacie modeli wspierających obydwie usługi jesteście jak zwykle do tyłu wobec konkurencji. 

W T-mobile zarówno A3 2016 jak i A5 2016 obsługują VoLTE i VoWifi już od lipca 2017, Galaxy J5 2016 od zeszłego tygodnia. 

Krótka piłka: będzie to również w Orange czy odpuścić sobie? 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Nikt Ci daty nie podoba, inaczej niż po wdrożeniu. Testy trwają.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Nie pytałem o datę tylko o wiarygodną informację czy wsparcie będzie czy nie. A jeśli będzie, to czy w rozsądnym czasie czy np. dopiero za rok.

Bo póki co wygląda to tak, jakby Orange całkowicie zignorowało budżetowe/średniopółkowe modele Galaxy z serii 2016 i nie robiło nic w kierunku uruchomienia na nich VoLTE/VoWiFi.

Mają już pół roku opóźnienia w stosunku do konkurencji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Spójrz na stronę http://wificalling-volte.pl/ lub inne. Kwestia, że w niektórych modelach soft jest robiony byle jak. Są niskobudżetowe: Samsung Galaxy A3 (2017), Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy J3 (2017) i Samsung Galaxy J5 (2017).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Szanowny @Piotrekk85

 

Dziękuję za dobre rady pt. spójrz sobie na stronę. Akurat sam podsyłałem informacje nt. niektórych modeli jej autorowi.

Soft robiony byle jak? T-mobileowi jakoś to nie przeszkadzało. Orange jak widać nie daje rady. Zresztą argument jest wzięty z czapy.

BTW - jeśli ktoś telefony z serii Galaxy A uznaje za niskobudżetowe, to jest chyba mocno oderwany od rzeczywistości.

Zadałem konkretne pytanie o konkretne modele. Twoje dotychczasowe odpowiedzi w tym temacie nie wnoszą zupełnie nic, a wyglądają jedynie na nabijanie sobie licznika. Jeśli nie umiesz odpowiedzieć konkretnie, nie odpowiadaj. Dziękuję.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy Orange planuje VoLTE/VoWiFi na Galaxy J oraz A 2016?

Odpisałem Ci że daty nie ma, więc nie wiem czemu ciągniesz tą dyskusję.