Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Branding

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Branding

Witam.

Czy telefony kupione bez abonamentu posiadają branding operatora?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Branding

@rahal  napiszę krótko 😉

3/4 telefonów operatora ma brand oprogramowania, nie ważne gdzie kupisz sklep internetowy/ salon, abonament czy bez abonamentu, wgrywanie czystego oprogramowania grozi utratą gwarancji. Bez brandu są iPhone i część oferty Xiaomi, ale 100% pewność daje, sprawdzenie przed zakupem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Branding


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Branding

Dziękuję


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Branding

@rahalProszę. Warto zawsze zapytać przed zakupem, bo w razie nowego sprzętu odbrandowanie grozi utratą gwarancji. Skoro jednak nie mają, to jakby nie dotyczy 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Branding

@agat13 to już stary temat, więc może w 2019 roku były telefonu bez brand-u. W przeciągubostatniego roku zakupiłem jeden Xiaomi i kilka Samsung-ów i oprogramowanie jest od Orange.

@rahal według mnie obecnie zakupione telefony, nawet poza abonamentem mają brand Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Branding

@ketrasaArtur  właśnie przez pomyłkę usunąłem mój poprzedni post w którym napisałem prawie to samo co Ty, mianowicie wszystkie telefony zakupione u operatora czy to do usług, czy bez są brandowane i jest to zaszyte w sofcie a ingerencja w soft z zewnątrz powoduje utratę gwarancji i może być przyczyną nieprawidłowego działania sprzętu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Branding

@ketrasaArturMuszę przyznać, że sprawdziłem głębiej i z dwóch źródeł otrzymałem info, że jest i tak i tak...Podobno nie każdy sprzęt nie jest brandowany (zależy to od partii towaru- tak wynika z obserwacji). Jedynie słuszną odpowiedzią jest to, że trzeba konkretnie sprawdzić przed każdym zakupem i nie u wszystkich dostawców jest to constans...

Anonim

Nie dotyczy

Branding

@rahal  napiszę krótko 😉

3/4 telefonów operatora ma brand oprogramowania, nie ważne gdzie kupisz sklep internetowy/ salon, abonament czy bez abonamentu, wgrywanie czystego oprogramowania grozi utratą gwarancji. Bez brandu są iPhone i część oferty Xiaomi, ale 100% pewność daje, sprawdzenie przed zakupem.