Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Branding Redmi Note 10 Pro

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 118
  • 421
  • 0

Branding Redmi Note 10 Pro

A co ma odblokowanie BL i instalacja MIUI Polska do sprzedaży telefonów...? Chyba coś pokićkałeś...

Ryzyko ucęglenia jest minimalne. Rośnie wprost proporcjonalnie do przekonania użyszkodnika o własnej zajebistości. Z tego wynika brak czytania poradników (bo i po co?) przez gros użytkowników i późniejsze komplikacje. A utrudnienie odblokowania jest.168 godzin oczekiwania skutecznie bardziej lub mniej zniechęca sporą grupę osób.

Sam uczyłem się od podstaw. I wcale nie jest to łatwe, zbliżając się do piątego "krzyżyka". Znam smaczki i zagwozdki związane z tą problematyką. Wystarczy jednak chcieć.

I przy okazji, mam prośbę. Czy możesz pisać zdaniami? Zęby same zgrzytają czytając posty zawierające sześć wierszy bez składu i ładu, z powstawianymi byle jak przecinkami. Bez urazy... 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Branding Redmi Note 10 Pro

@mrosi73  nie wyczytałeś co ma wspólnego odblokowanie BL do wzrostu sprzedaży telefonów 🙃

Im więcej amatorów ucegli telefony, tym większa sprzedaż, gro młodych czytając takie porady, zaraz bierze się za wgrywanie oprogramowania, bo co ma do stracenia, tato czy mama kupiła telefon, to kupi drugi, jak ktoś zapracuje na telefon, to dobrze się zastanowi czy ryzykować, sam wiedzę mam, ale nie wgrywam alternatywnego oprogramowania, bo skoro telefon działa jak trzeba, to po co ulepszać, zawsze może coś nie tak wyjść, szkoda kasy i nerwów.

tak na marginesie bez uszczypliwości, jak chcesz pouczać, to może zmień forum!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 118
  • 421
  • 0

Branding Redmi Note 10 Pro

No sęk w tym, że nie działa jak trzeba.

System globalny w Xiaomi to... "poraszka".

I jak napisałem wcześniej, wykonując z należytą starannością punkty poradników, ryzyko uwalenia telefonu jest bliskie zera.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Branding Redmi Note 10 Pro

Tylko trzeba pamiętać, że na tym forum jest wielu początkujących użytkowników co ma problem ze zmianą APN, a co już mówić o zmianie softu. Wszystko dla ludzi ale trzeba wiedzieć co się robi a nie mieć pretensje do Orange za nieudane działanie.