Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

Witam

Pytanie jak w temacie - zasadniczo chodzi o ofertę Orange Flex. Ostatnio zegarek pojawił się w ofercie sklepie Orange, ale nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie.

Albo w jakiej ofercie zadziała.

 

Pozdrawiam

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

@rutek0 w sklepie Orange ten zegarek jest w przedsprzedaży, więc jeszcze w nie jest dostępny. Skoro trafił do oferty, to pewnie będzie obsługa eSIM. Czy już masz ten model zegarka z innej dystrumybucji, czy dopiero zamierzasz to kupić? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

Mam już zegarek z oficjalnego sklepu Huawei - wysyłali przed premierą.

Czyli nie pozostaje nic innego niż czekać?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

@rutek0 trzeba poczekać do oficjalnej sprzedaży w Orange. 

Podejrzewam, że na infolinii nie bardzo będą chcieli pomóc w instalacji eSIM, jeżeli zegarek pochodzi z poza dystrybucji Orange.

Być może po premieże w Orange zegarek dystrybucji Huawei-a również umożliwi wgranie eSIM.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

@rutek0 

 

Zależy ile Firma X zapłaci Orange 🙂.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

Nie liczyłbym na to, że będziesz mógł dodać obsługę eSIM w zegaku kupionym poza siecią sprzedaży Orange. Może się mylę, ale tego typu sprzęt jest "wzbogacany" o soft lub jego elementy od operatora.

Identyczną sytuację miałem z Samsung Galaxy Watch. Kupiłem żonie. Popsuł się, a serwis wymienił go na nowy. Nie było możliwości dodania karty do zegarka. Musiałem "pokopać" się z serwisem, otrzymać zwrot kwoty z faktury za zakup i kupić inny egzemplarz, z dystrybucji Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

W sprzedaży jest model: https://www.orange.pl/esklep/smartwatche-i-inteligentne-opaski/huawei/huawei-watch-3-active-esim?off...

Natomiast w informacjach o eSIM, nadal nie ma tego zegarka.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

Dobrze, że jest tylko czarny model. Żona suszyłaby mi już głowę o niego... 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

To, że nie można używać funkcji bo kupiło się urządzenie w innym miejscu (a nawet w Orange, bo dalej tego nie wspiera) jest sytuacją mocno bez sensu - albo coś jest standardem i działa wszędzie, albo nie i wtedy nie można mówić o jego obsłudze.

 

Hipotetyczna sytuacja kupna telefonu od producenta i brak możliwości włożenia fizycznej karty sim, tak aby działała brzmi jak absurd, prawda?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Kiedy pojawi się obsługa eSIM dla Huawei Watch 3?

Brak możliwości włożenia karty SIM to nie absurd. To przyszłość. Wskutek wyeliminowania slotu kart SIM nastąpi kolejny krok w kierunku zmniejszenia urządzeń telekomunikacyjnych...

A Orange ma obsługę kart eSIM. Nie wiem skąd wziąłeś informację, że tak nie jest. eSIM, to eSIM. Nie ma znaczenia, czy to telefon, czy zegarek.