Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak zasięgu

Cześć,

 

Mam problem z użytkowaniem dwóch kart SIM na raz w telefonie Huawei. Gdy mam włożoną tylko jedną lub drugą kartę to żadnego problemu z zasięgiem nie mam. Natomiast gdy włożę obie na raz to na jednej jest full, natomiast na drugiej praktycznie 0. Jak sobie z tym poradzić?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Brak zasięgu

Jaki model huawei?

Czy w ustawieniach sim masz wybrane obie na takie same pasmo? Czy jedno jest na LTE(4G) a druga sim jest na 2G?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak zasięgu

Jak wejdę w Zarąadzanie kartami SIM to mam;

 

SIM 1

2G/3G/LTE

 

SIM 2

2G

 

Natomiast nie wiem gdzie to zmienić. Huawei P20 Lite.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zasięgu

@Damios04  ten 2 slot sim, jest hybrydowy, może nie działa jak trzeba, szukałem podobnego problemu z tym telefonem, wyszukiwarka nic nie pokazuje, może problem z tą 2 sim kartą, najgorzej jak masz 2 sim od jednego operatora, 2 slot najlepiej inny operator i wybór ręczny, wtedy powinna być opcja zmiany trybu sieci GSM.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Brak zasięgu

Huawei p20 lite (akurat mam go przy sobie) nie ma trybu, aby obie sim miały jednocześnie 3G lub LTE. Jeśli zdarza się sytuacja, to oznacza, że w danej lokalizacji być może zasięg jednego z pasm jest słaby. Czy to się dzieje częściej na sim2?
Anonim

Nie dotyczy

Brak zasięgu

@Piotrekk85nie dostały te telefony jakieś aktualizacji Androida czy nakładki na OS, może w tym tkwi problem, ja bym fona potraktował > Twardy Reset z przycisków.